comScore

Galatasaray Galatasaray

Luyindama: "Şampiyon biz olacağız"

20 Nisan 2021, Salı 23:06
Luyindama:

Christian Luyindama, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'den övgüyle bahsederken şampiyonluk vurgusunda bulundu.

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Christian Luyindama, sarı-kırmızılı takımdaki günlerini değerlendirdi. Eşi Ornella Luyindama ile GS TV'de yer alan "Sarayın Yıldızları" programına katılan Luyindama, takımdaki arkadaşlığa değindi.

"ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM"
"Takım arkadaşlarıma güveniyorum ve şampiyon olacağımıza da inanıyorum. Ben herkesle iyi arkadaşım. Herkesle aram iyi, herkesi seviyorum. Galatasaray'ın kuvveti de gücü de buradan geliyor."

"FATİH HOCA BABAM GİBİ"

"Fatih hocamız babam gibi. Nerede olursam olayım her zaman için ona saygı duyacağım. Yani Galatasaray'da olsun olmasın her zaman ömrüm boyunca ona saygım olacak."

"MARCAO İLE OYUNUMUZ BENZİYOR"

"Bizim oyunlarımız benziyor ve ikimiz de agresif bir şekilde oynuyoruz. Adam adama markaj yapıyoruz. Aynı özelliklerimiz olduğu için sahada iyi bir uyum yakalayabiliyoruz."

EŞİYLE TANIŞMA HİKAYESİ

"Profesyonel olmadan önce bir takımda oynuyordum. O takımın sahibi de Ornella'nın ailesiydi. Ornella'nın babası benim sonradan oynadığım takımın başkanıydı ve bir gün oyuncu ararken beni izlemeye geliyor ve izledikten sonra da diyor ki 'sen gel ve bizim takımda oyna'. Ben de o takıma gittim ve Ornella ile öyle tanıştık."

"ORNELLA BENİ MAÇLARDAN ÖNCE CESARETLENDİRİYOR"

Ornella Luyindama da eşinin maçlarını izlediğini belirterek, "Maçtan önce onu cesaretlendiriyorum. Maçtan sonra da aynı şekilde maçtan da değerlendirme yapıyoruz. Eğer hata yaptıysa, yaptığı hata hakkında da konuşuruz." derken Christian Luyindama da "Ornella çok iyi bir eş. Çünkü maçlardan önce cesaretlendiriyor ve sonrasında da yine tavsiyelerini veriyor. İyi bir eşin de bu şekilde yapması gerekiyor." ifadelerini kullandı. (AA)

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"