comScore

Galatasaray Galatasaray

Luyindama için sosyal medyada şaşırtan kampanya

16 Şubat 2019, Cumartesi 12:07
Luyindama için sosyal medyada şaşırtan kampanya

Benfica maçında attığı şık golün yanı sıra etkili performansı nedeni ile Galatasaray taraftarları Luyindama için ilginç bir kampanya başlattı.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattığı Luyindama'nın Benfica maçındaki performansı sarı kırmızılı taraftarları herekete geçirdi. Galatasaray taraftarları Luyindama için sosyal medyada kampanya başlattı.

Galatasaray'ın 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı Mbaye Diagne'nin Trabzonspor maçında ve Benfica maçında tam anlamı ile beklentileri verememesinden dolayı Galatasaraylı taraftarlar ilginç bir kampanya başlattı.
ZAMAN ZAMAN FORVETTE DENENSİN 

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Benfica maçında Galatasaray'ın tek golünü kaydeden ve iki de mutlak gol fırsatı yakalayan Luyindama için Galatasaray taraftarları kampanya başlattı. Sarı kırmızılı taraftarları 25 yaşındaki savunmacının, zaman zaman forvet hattında da kullanılması gerektiğini dile getirdi.


Luyindama kaç paraya geldi? Luyindama'nın maliyeti


Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Christian Luyindama Nekadio ve kulübü S.A. Standard De Liege ile oyuncunun 2018-2019 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre, futbolcunun kulübüne 3.000.000 Euro tutarında geçici transfer bedeli ödenecektir. Ayrıca Şirketimiz 2019-2020 sezonu yaz transfer döneminde oyuncunun satın alma opsiyonuna tek taraflı olarak sahiptir. Futbolcuya ise 2018-2019 futbol sezonu için net 600.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir." ifadelerine yer verildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)