comScore

Galatasaray Galatasaray

Lukas Podolski, Almanya'da dönerci açtı

06 Ocak 2018, Cumartesi 19:53
Lukas Podolski, Almanya'da dönerci açtı

Japonya'da top koşturan Galatasaraylı eski futbolcu Lukas Podolski, Almanya'nın Köln kentinde dönerci açtı.

FutbolArena - Galatasaraylı eski futbolcu Lukas Podolski, Almanya'nın Köln kentinde Mangal Restorant sahipleri Metin Dağ ve Salih Dağ ile birlikte dönerci açtı. 
 

Lukas Podolski'den döner tanıtımı


Bu sezon Japonya'da top koşturan Kölnlü futbolcunun dönerci açmasına Alman basını ve sevenleri büyük ilgi gösterdi. Açılıştan önce basın toplantısı düzenleyen Lucas Podolski ve Metin Dag şubelerinde üretilen dönerin lezzetli ve sağlıklı olduğunu dile getirdi.

"DÖNERİ ÇOK SEVİYORUM"
Podolski kendisinin 5 yıldızlı restorantlar açmayacağını, yapısı itibarıyla bu şekilde halka daha yakın olan dönerci veya dondurma dükkanı açmakla zevkli bir iş yaptığını belirtti. Podolski "Metin'i tanıyorum onun restoranına da burada olduğum zamanlar gidiyordum. Buradaki konuşmalarımızdan bu şekilde bir plan ortaya çıktı. Burada satışa sunduğumuz döner sağlıklı, ben de döneri çok seviyorum" dedi.

BEŞİKTAŞ'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Son olarak Beşiktaş'ın Avrupa'daki performansını değerlendiren Podolski, "Beşiktaş şimdiye kadar şaşılacak derecede iyi hem de. Ancak dünyanın en iyi takımı Bayern Münih ile karşılaşacak. Biraz zor ama İstanbul'daki atmosfer için heyecanlıyım. İnanıyorum ki, Bayern için yeni ve çok sıcak bir atmosfer. Sonunda heyecanlı olacak" dedi.

Mangal Restoran sahibi ve Lukas Podolski'nin ortağı Metin Dag ise, "Lukas ile birlikte böyle bir iş yaptığımız için sevinçliyiz, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, en iyiden daha iyi olacağız" dedi.
Podolski, ardından döner bıçağını eline alarak döner kesti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)