comScore

Galatasaray Galatasaray

Lucas Torreira ve Mertens İstanbul'da!

06 Ağustos 2022, Cumartesi 21:57
Lucas Torreira ve Mertens İstanbul'da!

Galatasaray, Lucas Torreira'nın ardından Mertens transferini de KAP'a bildirdi. İki futbolcu gece 02:00'da İstanbul'a geldi. 

FutbolArena - Galatasaray, Lucas Torreira ve Mertens transferlerini KAP'a bildirdi. 

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray iki yıldız futbolcu Lucas Torreira ve Mertens'i kadrosuna kattı. 
Galatasaray kulübü 6 Ağustos Cumartesi günü Milano'dan Torreira'yı aldıktan sonra Brüksel'e geçerek Mertens ile birlikte iki yıldız futbolcuyu İstanbul'a getirdi. 

02:30'DA İSTANBUL'A GELDİLER

Galatasaray'ın yeni transferleri Lucas Torreira ve Mertens, 02:00:da İstanbul'a geldi. Pasaport kontrolünden geçtikten sonra kendilerini bekleyen Galatatasaray taraftarlarıyla buluştular. 

Mertens ve Lucas Torreira, GS TV'ye pasaport kontrolü sonrasında dinlenme sürecinde "Çok mutlu ve heyecanlı olduklarını söyledi." 

LUCAS TORREIRA: "LAKABIMI GALATASARAY TARAFTARLARI VERSİN"

Lucas Torreira havaalanında "Lakabın var mı? sorusuna "Çok lakabım var ama buradaki lakabımı Galatasaray taraftarlarının vermesini isterim." dedi. 

Mertens ise aynı şekilde Galatasaray taraftarları için "Büyüleyici bir taraftar gerçekten" dedi ve "Galatasaray'da çok özel şeyler yapmak istiyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Taraftarlar, Erden Timur lehine de tezahüratlar yaptı Galatasaray taraftarı, iki yıldız futbolcunun içinde yer aldığı özel uçağı internet üzerinden izledi Milano'dan Brüksel'e geçen, oradan da İstanbul'a gelen özel uçağı internet sitesi üzerinden canlı takip eden taraftar sayısı, 123 bine kadar ulaştı.

 

Dries Mertens kimdir? Dries Mertens golleri ve kariyeri


Gent, Utrecht ve PSV formaları giydikten sonra 9 yıl Napoli'de top koşturan Dries Mertens, başta santrfor olmak üzere sol kanat ve forvet arkası pozisyonlarında görev yapabiliyor.

Napoli ile 396 maçta 148 gol ve 90 asist kaydeden Dries Mertens, bugüne kadar 105 kez Belçika Milli Takımı formasını terletti.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!