comScore

Galatasaray Galatasaray

Lorik Cana: "Ben hala Galatasaray taraftarıyım"

02 Mart 2018, Cuma 18:16

2010/11 sezonunda Galatasaray'da forma giyen Lorik Cana kulüp müzesini ziyaret etti ve açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcularından Lorik Cana, sarı kırmızılı kulübün taraftarlara açılan müzesini ziyaret etti ve açıklamalarda bulundu. 2010-2011 sezonunda Galatasaray'da forma giyen Lorik Cana, Galatasaray Stadyum Müzesi'ni ziyaret etti. Arnavutluk'ta hayatını anlatan belgesel filmin yapımı için İstanbul'a gelen Cana, Galatasaray Stadyum Müzesi'ndeki tüm objeleri detaylı bir şekilde incelerken stadyum turu da yaptı.

"HALA GALATASARAY TARAFTARIYIM"
Bir proje yapıyoruz Arnavutluk'ta. Benim hayatım ve kariyerim hakkına bir belgesel çekiyoruz ve oynadığım tüm şehirlere gittik. Son olarak İstanbul'a geldik. Sadece 1 sene oynamış olsam da İstanbul ve Galatasaray benim için çok önemli. Hep Galatasaray taraftarıydım ve hala da taraftarıyım. Buraya gelip müzeyi de gezme şansı bulmak, fantastik objeleri görmek, eski dostlarla hasret gidermek çok güzel”

"BU STATTA 1 GOLÜM VAR"

“Türk Telekom Stadyumu'nda 1 golüm var ki o da beni bu statta gol atan ilk yabancı yapıyor. Eskişehir'e karşıydı maç. Servet ilk golü atmıştı burada. Benim hem eski Ali Sami Yen'de hem de burada maça çıkma şansım oldu ki bu güzel bir ayrıcalık.”

"HER SENE GALATASARAY'I TAKİP EDİYORUM"

“Ben her sene Galatasaray'ı takip ediyorum. Çünkü ben bir Galatasaray taraftarıydım ve ligde çok iyi gidiyorlar. Çok zor bir lig yarışı var. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir var. Ama Galatasaray'ın ligi kazanma potansiyeli olduğunu düşünüyorum.”

"GALATASARAY TARAFTARININ BENİM GÖZÜMDEK YERİ AYRI"

“Benim burada oynadığım zaman kötü bir sezondu. Ama buna rağmen taraftarla çok iyi bir ilişkim oldu. Galatasaray taraftarının benim gözümde yeri her zaman ayrıdır. Her zaman da arkadaşlarıma, yakınlarıma Galatasaray taraftarından bahsederim.”

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.