comScore

Galatasaray Galatasaray

Linnes'in Kasımpaşa'ya kiralık transferinde pürüz çıktı

02 Eylül 2019, Pazartesi 21:17
Linnes'in Kasımpaşa'ya kiralık transferinde pürüz çıktı

Galatasaraylı Linnes'in Kasımpaşa'ya kiralık olarak transferinde, Kasımpaşa kulübünün taleplerine sıcak bakılmadığı için pürüz çıktı. Norveçli futbolcunun sözleşmesi askıya alınacak. 

FutbolArena - Galatasaray'da transferin son gününde hareketli saatler yaşanıyor. Linnes'in Kasımpaşa'ya transferinde son dakikada kriz yaşandı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Linnes Kasımpaşa'ya gitti mi?


Galatasaraylı Linnes'in, Kasımpaşa'ya transferinde pürüz çıktı. Kasımpaşa, Linnes için kiralama bedeli ödemeyi kabul etmeyip, bedelsiz kiralamayı istedi. Ayrıca Linnes'in maaşının yarısını da Galatasaray'ın karşılamasını istedikleri için Galatasaray yönetimi tarafından bu talebe sıcak bakılmadı. Transfer bu yüzden imzaya dökülemedi.

Galatasaray kulübü 15 yabancıdan dolayı Linnes'in sözleşmesini askıya alacak. 
 

Martin Linnes'in Galatasaray kariyeri


27 yaşındaki Martin Linnes bu sezon Galatasaray formasını sadece 6 dakika giyebildi. 2016 yılında Molde'den 2 milyon euro bonservis bedeliyle transfer edilen Norveçli futbolcu, Galatasaray'da geride kalan 105 maçta 5 gol ve 13 asist kaydetti. Sağ bekin yanı sıra sol bekte de görev alabilen Linnes'in Galatasaray ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)