comScore

Galatasaray Galatasaray

Linnes ve eşinden açıklama! Galatasaray'da kalacak mı?

10 Ekim 2018, Çarşamba 22:48
Linnes ve eşinden açıklama! Galatasaray'da kalacak mı?

Galatasaraylı futbolcu Martin Linnes ve eşi Elisabeth Haugen, Norveç basınına sarı kırmızılı takım ile Türkiye hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Martin Linnes, Norveç basınına konuştu. 


Galatasaray Haberleri: Linnes'in sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Galatasaray'da mutlu dönemler geçirdiğini ve sezon sonunda yeni sözleşme imzalamak için sabırsızlandığını söyleyen Linnes, yönetimin de kendisiyle devam etmek istediğini ve bundan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Norveçli futbolcunun sözleşmesi bu sezon sonunda sona eriyor. 

Martin Linnes, Norveç basınına yaptığı açıklamada, "Galatasaray'da mutluyum. Sezon sonu sözleşmem bitiyor ve yönetimin de benimle yeni sözleşme imzalama isteği, ayrıca beni mutlu ediyor. Gelecek için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı. 
LINNES'İN EŞİ: "TÜRKİYE'DE SEVİLİYORUZ"

Norveçli futbolcunun eşi Elisabeth Haugen de Türkiye sevildiklerini ve burada mutlu olduklarını söylerken, "Galatasaray taraftarları benimle fotorğaf çektiriyor ve bunları sosyal medyada paylaşıyor. Türkiye'de kendimizi bulduk. Kulüpte ve taraftarlarla çok iyi ilişkilerimiz var. Beni, Linnes'i ve ailemizi seviyorlar. Burada çok seviliyoruz. Bu da mutlu olmamız için gereken bir sebep." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.