comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Tüzemen: ''Dursun Özbek, Fatih Terim'i istemiyor çünkü Florya kapıları ona kapanacak''

05 Aralık 2017, Salı 09:27
Levent Tüzemen: ''Dursun Özbek, Fatih Terim'i istemiyor çünkü Florya kapıları ona kapanacak''

Spor yazarı Levenet Tüzemen, Galatasaray yönetimi ve Dursun Özbek'in Fatih Terim ile çalışmak istemeyeceğini belirtti.

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim sesleri gittikçe yükseliyor. Galatasaray taraftarları teknik direktör Igor Tudor'un yerine sarı kırmızılı kulübün efsane ismi Fatih Terim'i takımın başında görmek istiyor. Spor yazarı Levent Tüzemen, Fatih Terim hakkında flaş bir iddia ortaya attı.


Levent Tüzemen'den flaş Galatasaray ve Fatih Terim iddiası


Spor yazarı Levenet Tüzemen, Galatasaray yönetimi ve Dursun Özbek'in Fatih Terim ile çalışmak istemeyeceğini belirtti. ASpor'da katıldığı programda çarpıcı ifadeler kullanan Levent Tüzemen, Galatasaray yönetimine şampiyon olamadıkları takdirde hesap vereceklerini belirtti

''FATİH TERİM'İ NEDEN İSTEMİYORLAR? O ZAMAN KADROYU KENDİLERİ YAPIYOR''
"Igor Tudor kaybedilen hiçbir maçtan sonra 'ben bugün hatalıyım' demedi.  Niye Fatih Terim'i istemiyor yönetimde bir grup insan? Çünkü Florya kapıları onlara kapanacak. Hiç kıvırmayın o zaman siz kadroyu yapıyorsunuz. Bu transferleri yapanlar, şampiyon olamadıkları zaman hesabını verirler. Ben söylüyorum. Net söylüyorum. Hiç kıvırmasınlar."


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Galatasaray'da Beşiktaş mağlubiyeti sonrasında Tudor'un görevden alınacağı iddiaları ayyuka çıkarken dün yine Beyaz TV'de Ergün Penbe, önemli bir iddiada bulunmuş ve "Galatasaray, Fatih Terim ile görüştü, anlaştı. Bu iş yüzde 90 bitti. Yarın açıklama gelebilir" demişti.

''ADANA'DAYIM KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİM''

Bu iddia üzerine dün geceden itibaren telefon yağmuruna tutulan Fatih Terim'in ise kendisini arayan yakın dostlarına "Galatasaray Kulübü ile ne bir anlaşma ne de herhangi bir yönetici ile görüşmem olmadı. Babamın rahatsızlığı nedeniyle Adana'dayım. Bu gece İstanbul'a döneceğim. Beni bugüne kadar Galatasaray yönetiminden kimse ile bu konu hakkında görüşmedim" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.