comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Şahin'den taktik tepkisi: "Çok çok üzgünüm"

05 Ocak 2021, Salı 22:25
Levent Şahin'den taktik tepkisi:

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Konyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 17. haftasında Konyaspor'a deplasmanda 4-3 mağlup oldu. Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Konyaspor yenilgisinin ardından basın toplantısında konuştu.

"ÇOK ÇOK ÜZGÜNÜM"
Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, bundan sonraki maçlarda Galatasaray'a yakışır bir şekilde mücadele edeceklerini belirterek, şunları söyledi:

''Kaybedilen bir maç. Bundan dolayı çok çok üzgünüm. Öncelikle çalışılan, emek verilen bir taktik anlayışının sahaya yansıtılmamasından dolayı çok çok üzgünüm. Oyuna karşı, rakibe karşı yenilen gollere karşı hepimizin adına konuşuyorum. Hem bireysel hem takım olarak tepki veremememizden dolayı üzgünüm.

"GALATASARAY'A YAKIŞIR MÜCADELE EDECEĞİZ"

"Sonuçta maç trafiği çok fazla. Bu maç için düşüncelerim bunlar. Mağlup olduktan sonra ne çok üzülmeye, galip geldikten sonra da ne çok sevinmeye vaktimiz var. Sonuç olarak burada kalan, burada biten bir maç. Bundan sonraki maçlarda oynadığımız oyundan, yapamadığımız işlerden ders çıkarıp, bundan sonraki maçlarda Galatasaray'a yakışır bir şekilde mücadele edeceğiz.''

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"