comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'ndan Galatasaray yönetimine olay çağrı! 'Hepimiz kirlendik.'

05 Şubat 2018, Pazartesi 20:49
Levent Nazifoğlu'ndan Galatasaray yönetimine olay çağrı! 'Hepimiz kirlendik.'

Galatasaray'da Cavanda transferiyle ilgili eski yönetici Levent Nazifoğlu'ndan camiaya çağrı geldi. 

FutbolArena - Galatasaray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu'ndan yine gündem yaratacak açıklamalar! Cavanda, De Jong ve Sigthorsson transferiyle ilgili TRT Spor'a konuştu. 


Galatasaray'da Cavanda'nın transferinde usulsüzlük var mı?


Galatasaray'ın Trabzonspor'dan transfer ettikten sonra Standard Liege'e kiralık gönderdiği Cavanda transferiyle ilgili olarak eski yönetici Levent Nazifoğlu şunları söyledi:

"CAVANDA'YA BEN KARŞI ÇIKTIM"
Cavanda transferi gündeme geldiği zaman ben karşı çıktım. Hoca da istiyordu. Ancak hocanın dediklerini çok yapan bir yönetim değildik. Öyle maddi durum yoktu. Hararetle karşı çıkmıştım. Şu anda imza töreninde Cavanda ile ilgili söylediğim sözleri gerçekten unutmuşum. Araştırdım. Cavanda'ya güveniyoruz diye sözlerim olmuş. Ben şimdi bu oyuncuyu parlatmalıyım. O yüzden bu açıklamayı yaptım. 

"BONSERVİS BEDELİ ÖDEMEDEN ALALIM DEDİK"

Cavanda'yı bonservis bedeli ödemeden alalım dedik. Başkan ben kefilim, Trabzonspor zor durumda. Bunu mutlaka bir şekilde almamız lazım. Trabzonspor'la böyle bir pazarlığa girmeyelim dedi. Eğer başarısız olursa parasını ben ödeyeceğim demişti. De Jong, Sigtohrson da öyle demişti. 

"HEPİMİZ KİRLENMİŞ VAZİYETTEYİZ"

Galatasaray'da hepimiz kirlenmiş vaziyetteyiz. Hepimiz para götürmüş vaziyetteyiz. Şimdi ne oldu? Yeni gelen denetleme fırsatı ne dedi, o kişilerin izin vermesi lazım ki banka hesaplarının izini sürebilelim. Bugüne kadar bütün yöneticiler bu izni verelim, benden başlasın. İlk imzayı ben vereyim. Hepimizin banka hesaplarının izi sürülsün. 

MUSTAFA CENGİZ NE SÖYLEDİ?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise Cavanda transferiyle ilgili olarak, Trabzonspor, Cavanda'da resmen üstümüze paket atmış. Bedavaya alınabilecek durumdaydı. Hırsızlık var mı bilemem, araştırmam lazım. Ancak Cavanda hala ciddi bir sorun. Bizim kırmızı çizgimiz hırsızlık. Bırakın araştıralım." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"