comScore

Galatasaray Galatasaray

Lemina'dan Galatasaray itirafı: 'Kayıtsız kalmak çok zor'

01 Ocak 2020, Çarşamba 20:33
Lemina'dan Galatasaray itirafı: 'Kayıtsız kalmak çok zor'

Mario Lemina, Galatasaray'daki geleceğiyle ilgili Fransız basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Lemina, Fransız basınına verdiği röportajda geleceği, ikinci yarıdaki şampiyonluk yarışı ve kendi performansıyla ilgili konuştu. 

"GALATASARAY'A GELEREK DOĞRU İŞ YAPTIM"
Galatasaray'da yeniden kendimi bulmak istiyordum. Bu benim için çok iyi bir fırsattı ve bence Galatasaray'a gelerek çok doğru bir iş yaptım. Burada kendimi iyi hissediyorum.

"GALATASARAY GELENEKSEL OLARAK SEZON BAŞLARINDA ZORLUKLAR YAŞAMIŞTIR"

"Galatasaray geleneksel olarak sezon başlarında her zaman zorluklarla karşılaşmıştır. Çünkü sezon başında birçok oyuncu geliyor. Bu da adaptasyon sürecinin uzamasına neden oluyor. Ancak gelecek anlamda, kayıplarımızı telafi edecek derecede kaliteli bir kadroya sahibiz. Sezonun ikinci yarısında bunun için çok çalışacağız.  Şu anda her şey harika gidiyor. İvme kazandığımı hissediyorum. "

Galatasaray'ı neden tercih ettiniz?

2-3 yıl önce de Galatasaray'la temasım olmuştu. Birkaç nedenden dolayı transfer gerçeklememişti. Ancak bu yaz Galatasaray beni gerçekten çok istedi ve kendimi bulmam adına bu teklifi değerlendirmek istedim. 

"GALATASARAY TARAFTARINA KAYITSIZ KALAMAZSINIZ"

tiraf etmek gerekirse taraftarları çok seven biri değilim. Ancak beni seven taraftarlar için de her şeyi yaparım. Galatasaray taraftarlarına ise kayıtsız kalmanız mümkün değil. Çok çılgın ve tutkulular. Onlar ve Galatasaray taraftarı için her şeyi yaparım!" 


Galatasaray Haberleri: Lemina Galatasaray'da kalacak mı?


Lemina, geleceğiyle ilgili gelen soruya, "Southampton'daki sözleşmemin bitmesine 2 yıl kaldı. Şu anda Galatasaray'da çok iyiyim. Sezon sonuna kadar kulübün hedeflerine ulaşmasında yardımcı olmaya çalışacağım. Ondan sonrasında neler olacağını hep birlikte göreceğiz." şeklinde yanıt verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"