comScore

Galatasaray Galatasaray

Latovlevici'den Tudor yorumu "Maicon ile devre arasında..."

20 Aralık 2017, Çarşamba 14:49
Latovlevici'den Tudor yorumu

Galatasaray'ın Rumen futbolcusu Iasmin Latovlevici, Igor Tudor hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Igor Tudor dönemi sona ererken Tudor'un Karabükspor'dan da öğrencisi olan ve Galatasaray'a transfer ettirdiği Iasmin Latovlevici ülkesi Rumen basınına önemli açıklamalarda bulundu. 


Latovlevici'den Tudor yorumu "Anlayamıyorum"


Romanya'da bir televizyon programının canlı yayınına katılan tecrübeli futbolcu, "Igor Tudor takımla bir toplantı yaptı ve vedalaştık. Neden kovulduğunu şuan bile anlayamıyorum." dedi. 

Takımdaki atmosferin Tudor'un gönderilmesine neden olduğu yönündeki yorumları da cevaplayan Latovlevici, "Kesinlikle sebep takımdaki atmosfer değil çünkü ben geldiğimden beri değişen bir şey olmadı" cevabını verdi. 
Yeni Malatyaspor maçı devre arasında yaşananlar hakkında da fikri sorulan Latovlevici, "Sanırım Tudor ile Maicon arasında devre arasında bir şeyler olmuş ama tam olarak bilmediğim konularda bir şey söylemek istemiyorum" dedi. 

HAGİ'Yİ BİLMİYORUM

Galatasaray'da yeni teknik direktör için Hagi'nin konuşulup konuşulmadığı ile ilgili soruya "Bilmiyorum" cevabını veren Latovlevici sakatlığı hakkında da açıklamalar yaptı.

LATOVLEVİCİ: "KARİYERİMİN EN KÖTÜ DÖNEMİ"

Sakatlıkları nedeniyle son 4 ayda 2. kez ameliyat olmak zorunda kaldığına değinen Rumen sol bek, kariyerinin sakatlık açısından en kötü dönemini geçirdiğini söyledi ve "İlk kez bu kadar uzun süreli bir sakatlığım oldu" dedi. 

Sakatlıktan dönmek için sabırsız olmasının en büyük sorunu olduğunu da söyleyen Latovlevici, "26'sında Kupa maçında oynayabilirim ama sakatlığımı riske etmek de istemiyorum. Şimdilik %100 hazır değilim" şeklinde konuştu.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"