comScore

Galatasaray Galatasaray

Kolombiya'dan flaş iddia: "Falcao ayrılmayı düşünüyor"

04 Aralık 2019, Çarşamba 19:09
Kolombiya'dan flaş iddia:

FOX Sports muhabiri Jorge Baravalle, Falcao'nun Galatasaray'dn ayrılmayı düşündüğünü iddia etti. 

FutbolArena - Galatasaray'da uzun süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Radamel Falcao ile ilgili Kolombiya'dan çarpıcı bir iddia geldi. 

Tedavisinin ardından yeniden çalışmalara başlayan Kolombiyalı futbolcunun ayrılmayı düşündüğü ve futbol hayatına ABD MLS'te devam etmeyi planladığı iddia edildi. 
Fox Sports muhabiri Jorge Baravalle, Falcao'nun MLS Ligi'nde oynamayı düşündüğünü ve Galatasaray'dan sezon sonunda ayrılma kararı alabileceğini iddia etti. 


 

Galatasaray Haberleri: Falcao'nun sakatlığında son durum


1 Ağustos 2019'da Radamel Falcao ile ilgili inceleme yapan FIFPRO, golcü oyuncunun geçtiğimiz sezon oynadığı maçları inceledi. Falcao'nun Mayıs 2018 ile Temmuz 2019 arasında Monaco ve Kolombiya Milli Takımı'nda toplamda 57 maça çıktığını belirtti. Falcao'nun ocak ayında 9, yaz tatilinde ise yalnızca 23 gün izin yapabildiği kaydedilirken, yıldız futbolcunun yıl boyunca 100 bin kilometre yol yaptığı vurgulandı. 

Falcao'nun toplamda oynadığı 57 maçın yarısında 5 gün arayla sahaya çıktığı ve bu durumun da sakatlık riskini artırdığı belirtildi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)