comScore

Galatasaray Galatasaray

Kerem Aktürkoğlu'nun menajerinden transfer açıklaması: 'Çok ilgi var'

20 Haziran 2022, Pazartesi 20:07
Kerem Aktürkoğlu'nun menajerinden transfer açıklaması: 'Çok ilgi var'

Kerem Aktürkoğlu'nun menajeri Erkut Söğüt, "Ona çok ilgi var. Zihinsel olarak inanılmaz bir futbolcu. Sürekli gelişmek istiyor. Bir gün en iyi takımlarda oynayacağına eminim." diye konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu'nun menajeri Erkut Söğüt, transfer iddiaları bulunan milli futbolcu hakkında İngiliz basınından Tribal Football'a konuştu.

Erkut Söğüt transfer açıklamasında, "Kerem Aktükoğlu'na çok ilgi var. Zihinsel olarak inanılmaz bir futbolcu. Sürekli gelişmek istiyor. Onunla çalıştığım için mutluyum." ifadelerini kullandı.
PREMIER LİG SORUSUNA YANIT

"Bir gün orada oynayacak. Bugün doğru zaman mı bilmiyorum. Ben bir futbol uzmanı değilim. Daha çok sözleşmeler konusunda uzmanım. Kerem her geçen gün gelişmeye devam ediyor."

"BİR GÜN EN İYİ TAKIMLARDA OYNAYACAĞINA EMİNİM"

"Onu Salah ve De Bruyne gibi oyunculara benzetiyorum. Her gün kendini geliştiren oyuncular. Bu zihniyete sahip oldukları için kendilerine değer katan, daha iyiye giden oyuncular. Her sezon daha çok gelişiyorlar. Kerem de böyle. Her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Bu yüzden bir gün en iyi takımlarda oynayacağına eminim."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!