comScore

Galatasaray Galatasaray

"Kerem Aktürkoğlu Ribery ve Onyekuru tarzında" Eski hocası anlattı

27 Temmuz 2020, Pazartesi 21:05

Galatasaray'la anlaşan 24 Erzincanspor'un futbolcusu Kerem Aktürkoğlu kimdir? Genç futbolcu hakkında eski hocası Mustafa Sarıgül övgü dolu ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni sezon için anlaştığı genç futbolcu Kerem Aktürkoğlu'nu eski hocası Mustafa Sarıgül anlattı. 


Galatasaray'ın yeni transferi Kerem Aktürkoğlu kimdir?


Radyo Gol'e konuşan teknik direktör Mustafa Sarıgül, Galatasaray'ın Kerem Aktürkoğlu transferinde doğru bir karar verdiğini, Kerem'in çok yeteneli ve gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu söyledi. 

Mustafa Sarıgül, "Galatasaray için Kerem kararı doğru bir karardı. İvmelenmesi, özellikle hızlanmada ve gol vuruşlarında çok iyi işler yapabiliyor. Kerem Aktürkoğlu'nu Süper Lig'den çok sayıda kulüp istemişti ama ben de Galatasaray'a gitmesini istiyordum." dedi. 
"RIBERY - ONYEKURU TARZINDA BİR KULÜP"

Teknik Direktör Mustada Sarıgül, "Kerem, Ribery tarzında bir oyuncu modeli. Çok süratli, Onyekuru ve Ribery tarzında diye düşünüyorum. Tabi bir anda Kerem'den bir anda Onyekuru ya da Ribery beklemek çok doğru değil. Bir anda bir şeyleri başarmak çok kolay değil biraz dokunuşa, öz güvene ihtiyacı var." ifadelerni kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)