comScore

Galatasaray Galatasaray

Kayserispor'dan Deniz Türüç ve Atila Turan haberlerine tepki

13 Kasım 2017, Pazartesi 11:15
Kayserispor'dan Deniz Türüç ve Atila Turan haberlerine tepki

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, basında yer alan Deniz Türüç ve Atila Turan transfer haberlerine tepki gösterdi. Erol Bedir, bu haberlere tepki gösterirken ''Anadolu takımlarını sıradan takım olarak görüyorlar'' dedi.

FutbolArenaKayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Galatasaray'ın Deniz Türüç ve Atila Turan transferi karşılığında Ryan Donk, Martin Linnes, Tarık Çamdal ve Yasin Öztekin'i takasta kullanacağı yönünde çıkan haberin doğru olmadığını söyledi.


Galatasaray Deniz Türüç ve Atila Turan'ı transfer edecek mi?


Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, "Benim 4 tane stoperim var" diyerek, "Donk'u elden çıkarmak istiyorlar. Benim şu anda takımımda 14 yabancı oyuncum var. Yabancı oyuncuya ihtiyacım yok. Bu tür haberler basına güvenin kaybolmasına neden olan haberler" ifadesinde bulundu.

''ANADOLU TAKIMLARINI SIRADAN TAKIMLAR OLARAK GÖRÜYORLAR''
Çıkan haberlerin yorum yapmaya gerek olmayan haberler olduğunu söyleyen Başkan Bedir, "Haberi yapanlar ciddi bir şekilde bizimle görüşerek bu haberleri yapsalar daha doğru olur. Basın mensuplarımız yazarken büyük bütçeli takımların ihtiyaçlarına göre proje gerçekleştiriyorlar. Anadolu takımlarını sıradan takımlar olarak görüyorlar" diyerek tepkisini dile getirdi.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)