comScore

Galatasaray Galatasaray

Juan Mata'dan göz dolduran performans

24 Eylül 2022, Cumartesi 22:35
Juan Mata'dan göz dolduran performans

Juan Mata, Galatasaray - İstanbulspor maçında performansıyla göz doldurdu. Tecrübeli yıldız futbolcu maçın ardından yaptığı açıklamada fiziksel olarak gelişmeye devam ettiğini ve her geçen gün daha iyi olacağını söyledi. 

FutbolArena - Juan Mata, Galatasaray formasıyla ilk maçında İstanbulspor karşısına çıktı. 

Juan Mata, ilk 11'de başladığı maçta performansıyla göz doldurdu. Tecrübeli yıldız futbolcu Opta verilerine göre girdiği 2 ikili mücadeleyi de kazanırken, ayn zamanda üçüncü bölgede en fazla başarılı pas atan futbolcu oldu. 
JUAN MATA'NIN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

"Galatasaray benim için her zaman büyük bir takımdı zaten. Şampiyonlar Ligi'nde oynayan Avrupa'nın büyük bir takımı. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük ve en başarılı takımı. Oynamak için, mücadele etmek için Galatasaray'dayım. Fiziksel olarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Olabildiğince kendimi göstereceğim."

Juan Mata, transfer süreciyle ilgili olarak, "Türkiye'de Galatasaray gibi bu kadar büyük bir takımdan teklif aldığımı öğrenince birkaç saat içinde görüşmeleri tamamladık. Erden bey ile görüştük. Onun gelmiş olması da süreci hızlandırdı. Uçağa atlayıp geldim." ifadelerini kullandı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!