comScore

Galatasaray Galatasaray

Juan Mata: "Şampiyonluk ve taraftarımızla kutlama yapmak"

29 Eylül 2022, Perşembe 20:30
Juan Mata:

Juan Mata, GS TV'ye konuştu. Yıldız futbolcu, "Kadromuz yerli ve yabancı olarak çok kaliteli. Hocamız da memnun. Birbirimizi daha iyi tanıdıkça daha iyi takım haline geliyoruz." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Juan Mata, GS TV'nin konuğu oldu. 

"ÇOK BÜYÜK BİR ENERJİ VAR"
"Çok uzun zaman geçirmedim henüz. Ancak büyük bir enerji var. Harika bir atmosfer var. Çok güzel enerji alıyorum. Bu benim için çok önemli. Yabancı ve Türk arkadaşlarla sıkı bir ilişki kurduk. Saha dışında da çok kaliteli insanlarla birlikte olduğumuzu hissediyoruz."

"YILLAR ÖNCE ALİ SAMİ YEN'DE OYNAMIŞTIM"

Yıllar önce Ali Sami Yen'de oynamıştım. Ancak bir takımda olduğunuz zaman başka bir takıma gitmeyi hayal etmeniz zor. Bursaspor, Fenerbahçe ve Başakşehir ile oynadık. Çok büyük Türk oyuncular vardı ayrıca. Mesela Arda Turan gibi. Onları gördüğüm zaman heyecanlanıyordum. Çok güzel futbol oynuyorlardı. "

"ÇOK KALİTELİ KADROMUZ VAR"

"Büyük takımlardan en üst seviyede oyuncuları getirmek için kulüp, gerçekten büyük efor harcadı. Hem Türk, hem yabancı oyuncular olarak kadromuz gerçekten çok kaliteli. Hocamız da memnun. Şampiyonluk için birlik olunmalı. Birbirimizi tanımaya devam ediyoruz. Bunun sonucunda daha iyi takım olmayı öğreniyor ve şampiyonluk için mücadele ediyoruz. Süper Lig şampiyonu olmak için çalışıyoruz. Şampiyon olup taraftarımızla kutlama yapmak en çok istediğim şey."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!