comScore

Galatasaray Galatasaray

Jose Rodriguez: "Real Madrid için cehennem olur"

22 Ekim 2019, Salı 14:45
Jose Rodriguez:

Galatasaray'ın eski futbolcularından Jose Rodriguez, Real Madrid maçıyla ilgili konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile karşılaşacak olan Galatasaray'da eski oyunculardan Jose Rodriguez, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Marca Gazetesi'ne konuşan Rodriguez, sarı kırmızılı taraftarlardan övgüyle söz etti.

"GALATASARAY İLK GOLÜ ATARSA, REAL MADRID İÇİN O STAT CEHENNEM OLUR"
"Türk cehennemi benzetmesi abartılı mı?" sorusuna yanıt veren Jose Rodriguez, "Tamamen gerçek ve Real Madrid bunu görecek. Atmosfer harika. Galatasaray ilk golü atarsa Real Madrid için orası tam bir cehennem olacaktır. Taraftarlar gerçekten çok iyi, Real Madrid için zor bir gece olacak. Futbolun çok yoğun yaşandığı bir stat. Takım arkadaşının sesini bile duyamıyorsun. Galatasaray, Avrupa'nın en iyi taraftarlarından birine sahip." dedi.

"GALATASARAY'DAN AYRILDIĞIM İÇİN ÇOK PİŞMANIM"

Galatasaray'dan ayrıldığı için pişman olduğunu belirten Rodriguez, "Ayrıldığım için çok pişmanım. Sanırım kariyerimin en büyük hatası oradan Mainz'a gitmekti. İstanbul'da çok iyi bir yıl geçirdim, sonrasında Almanya'ya gitmek yanlıştı" ifadelerini kullandı. 

"GALATASARAY'IN HARİKA KADROSU VAR"

Galatasaray'ın kadrosunun Real Madrid'e göre daha zayıf olduğunu belirten Jose Rodriguez, "Evet kadroları Real Madrid'e göre zayıf ama Türk takımları son yıllarda çok iyiler. Galatasaray'ın da harika bir kadrosu var ve kendi liglerini kazanmaktan daha fazlasını yapmak istiyorlar" dedi.

"GALATASARAY'IN EN BÜYÜK KOZU FATİH TERİM"

Galatasaray'ın en büyük kozunun Fatih Terim olduğunu ifade eden İspanyol futbolcu, "Galatasaray çok agresif bir takım. Belki de en büyük kozları Fatih Terim. Uzun yıllar onu takımın başına getirmek istediler ama Milli Takım'ın başında olduğu için yapamadılar. Şimdi onu göreve getirdiler ve desteklemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Fatih Terim çok iyi bir antrenör ve oyuncuların her birinden en iyi şekilde yararlanacaktır." dedi.

"REAL MADRID KAZANIR"

Bahis yapacak olsa hangi seçimi tercih edeceği sorulan Rodriguez, "Real Madrid çok daha güçlü bir takım ve bu yüzden kazanmalarını bekliyorum. Günümüz futbolunda herkes herkesi yenebilir ama Real Madrid, kolay olmasa da kazanmalı" dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!  

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!