comScore

Galatasaray Galatasaray

Jorge Mendes'ten Monaco'ya Falcao baskısı! 'Ya bırakın ya da...'

08 Ağustos 2019, Perşembe 18:07
Jorge Mendes'ten Monaco'ya Falcao baskısı! 'Ya bırakın ya da...'

Galatasaray'ın Falcao transferinde görüşmeleri yürüten menajer Jorge Mendes, Monaco'ya rest çekti. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Falcao transferinde artık gerim sayım başladı. Fransa'da Ahmet Bulut ile birlikte görüşmeleri yürüten menajer Jorge Mendes, Monaco'nun tavrından dolayı Fransız kulübüne rest çekti. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray'a ne zaman gelecek?


Fransız basınında Le10Sport'un haberine göre, menajer Jorge Mendes Monaco'ya "Eğer Falcao'yu şimdi bırakmazsanız Ocak'ta MLS'de başka bir kulübe onu götüreceğim." diyerek rest çekti. Andre Silva transferinin gerçekleşmemesinden dolayı Monaco ile Mendes arasındaki ilişkilerin gerildiği ve bundan dolayı Jorge Mendes'in, Falcao'nun Galatasaray'a transferinde sürecin hızlanması için rest çektiği iddia edildi. 

AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI
Menajer Ahmet Bulut, TRT Spor'a yaptığı açıklamada; "Falcao önemli bir oyuncu. Şu anda net söyleyecek bir durumda değiliz. Biraz daha süre lazım. Olumlu, olumsuz şu an bir şey söylemem doğru olmaz. Olumlu derim speküle edilir. Olumsuz derim, hayal kırıklığına uğrarır.  5-6 güne netleşir. Ben de artık ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Telefonlarım kilitlendi. 1 hafta bekleyelim. Sonra inşallah her şey güzel olur. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!