comScore

Galatasaray Galatasaray

Johan Elmander'den Galatasaray paylaşımı

23 Aralık 2017, Cumartesi 16:11
Johan Elmander'den Galatasaray paylaşımı

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcısı olarak Florya Metin Oktay Tesisleri'ne tanıdık isim Johan Elmander'in getireceği iddia ediliyor.

FutbolArena - Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi dün Türk Telekom Stadyumu'nda atılan resmi imzalar ile birlikte başlamış oldu. Galatasaray'ın yeni Fatih Terim'in yardımcısı olarak Florya Metin Oktay Tesisleri'ne tanıdık isim Johan Elmander'i getireceği iddia ediliyordu.


Johan Elmander, Galatasaray'ın yardımcı hocası mı olacak?


Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi dün atılan imzalarla resmiyete dökülürken Fatih Terim'in yardımcılarının kim olacağı büyük merak konusu. Fatih Terim düzenlenen basın toplantısında Göztepe maçından sonra yardımcılarını yönetime sunacağı raporda belirleyeceğini ifade etmişti.

Fatih Terim ile birlikte Florya'ya adım atacağı iddia edilen Johan Elmander ise kişisel sosyal medya hesabı Instagram'dan Fatih Terim'e hoşgeldin mesajı yayınladı. 
 
 

Right man for the job,club and fans ❤💛 ... Welcome back!! #imparator #fatihterim @galatasaray

johanelmander11 (@johanelmander11)'in paylaştığı bir gönderi ()

  

Elmander, Fatih Terim'in yardımcısı mı oluyor?


Galatasaray'da 4. kez göreve gelen Fatih Terim'in yardımcılarından biri olması beklenen Elmander hakkında formasını giydiği Orgryte kulübünün yönetim kurulu başkanı Joachim Nordh açıklamalarda bulundu. 

''JOHAN İSTERSE EĞER..''

Joachim Nordh, Elmander hakkında yaptığı açıklamada, "Elmander harika bir insan. Eğer bunu isterse o zaman kendisiyle konuşacağız ve görüşmelere başlayacağız. Ya da Galatasaray yerine başka bir kulüp, fark etmez. Kendisi böyle bir duruma sıcak bakarsa tabi ki. Ancak şu anda bir bilgim yok. Öncelikle Elmander ile konuşmalıyım." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.