comScore

Galatasaray Galatasaray

Johan Elmander Galatasaray kampında Fatih Terim ile birlikte

13 Ocak 2018, Cumartesi 00:54
Johan Elmander Galatasaray kampında Fatih Terim ile birlikte

Galatasaray'ın eski futbolcularından ve 2018 yılında Fatih Terim'in yardımcılarından biri olan Johan Elmander sarı kırmızılı takımın Antalya kampını ziyaret etti. 

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılarından Johan Elmander sarı kırmızılı kulübün Antalya kampını ziyaret etti. Terim'in geçtiğimiz gün kulüp televizyonunda yaptığı açıklamada Elmander'in Antalya'ya geleceği ve alt yapıyla birlikte haftada bir kez A takımda santrforları çalıştıracağını düşündüğünü açıklamasının ardından futbolu bırakan eski İsveçli golcü Galatasaray'ın Antalya kampına geldi. 

JOHAN ELMANDER FATİH TERİM İLE BİR ARADA
Galatasaray kulübü resmi twitter hesabından yapılan fotoğraflı paylaşımda Elmander' Sueno Hotels'de Fatih Terim ve diğer yardımcılar Ümit Davala, Hasan Şaş ve Levent Şahin ile bir araya gelerek sohbet etti. 


Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcıları


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yardımcılarıyla ilgili açıklamalarda bulunurken, Hasan Şaş ve Necati Ateş'in alt yapıda göreve geleceklerini de resmen FutbolArena'nın günler öncesinden duyurduğu gelişmeyi bildirdi.
(DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN>>)

FATİH TERİM'İN AÇIKLAMASI

Hasan Şaş, Ümit Davala, Taffarel'e ek olarak Levent hocamız milli takımla benimle beraberdi. Kariyeri iyi olan, karakterli ve çalışkan, iyi bir yardımcımdır benim. Galatasaray'a hizmet etmiş arkadaşlarımız için de değişik projelerim var. Alt yapıdan yine bir şey çıkmıyor. Alt yapıya çok büyük çapta proje düşünüyorum. Necati Ateş ve Gökhan Zan'ı çağırdım. Çok paramız yok, itibarımız hep var dedim. onlar da böyle bir şey talep etmiyoruz dediler. Alt yapıda kendi yaş gruplarıyla birlikte haftada 1 kez A takımı çalıştırsınlar istiyorum.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)