comScore

Galatasaray Galatasaray

Jimmy Durmaz'ın Galatasaray'a transferi imza aşamasında

29 Haziran 2019, Cumartesi 08:41
Jimmy Durmaz'ın Galatasaray'a transferi imza aşamasında

Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferinde hareketli saatler yaşanıyor. Fransız basını önümüzdeki saatlerde tarafların bir araya gelerek sözleşme imzalayacağını yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, bir süredir gündemde olan Jimmy Durmaz için görüşme zamanı belli oldu. Sarı kırmızılı yetkililerin bu hafta Jimmy Durmaz ile bir araya gelerek transferde son detayları konuşulacağı öğrenildi. 


Galatasaray Transfer Haberleri. Jimmy Durmaz Galatasaray'a geliyor mu?


Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre, Galatasaray yöneticileriyle Jimmy Durmaz önümüzdeki saatlerde bir araya gelerek son detayları konuşulacak. Daha önceki görüşmede ücret konusunda anlaşmazlık yaşandığı ve tarafların bir kez daha bir araya gelerek 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. 

SÜREÇTE NELER YAŞANDI?
Hatırlanacağı üzere Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin, Toulouse'un Jimmy Durmaz ile yeni kontrat imzalamak istediğini ve İspanya'dan da teklifler olduğunu belirtip Galatasaray'dan 1 milyon euro imza parası ve sezon başına da 1 milyon euro talep etmişti. Galatasaray ise sezon başına 600 bin euro ve imza parası olarak da 400 bin euro önerdi. Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"