comScore

Galatasaray Galatasaray

Jimmy Durmaz'dan Galatasaray transfer sorularına yanıt

29 Haziran 2019, Cumartesi 19:06
Jimmy Durmaz'dan Galatasaray transfer sorularına yanıt

Galatasaray'ın ilgilendiği Jimmy Durmaz, İsveç basınına transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan ve son olarak Fransız basınında önümüzdeki günlerde görüşüleceği iddia edilen Jimmy Durmaz, ülke basınına geleceğiyle ilgili konuştu. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Jimmy Durmaz Galatasaray'a geliyor mu?


Jimmy Durmaz yeni sezonda hangi takıma gideceği konusunda gelen soruyla birlikte Fransız basınındaki Galatasaray sorularına yanıt verdi. Jimmy Durmaz yaptığı açıklamada, "Benimle ilgilenen takımlar olduğunu biliyorum. Ancak şu anda ailemle birlikte tatildeyim ve sadece buna odaklandım. Tatilden sonra neler olacağını hep birlikte göreceğiz." dedi. 


 

Galatasaray Transfer Haberleri. Jimmy Durmaz Galatasaray'a geliyor mu?


Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre, Galatasaray yöneticileriyle Jimmy Durmaz önümüzdeki saatlerde bir araya gelerek son detayları konuşulacak. Daha önceki görüşmede ücret konusunda anlaşmazlık yaşandığı ve tarafların bir kez daha bir araya gelerek 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. 
SÜREÇTE NELER YAŞANDI?

Hatırlanacağı üzere Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin, Toulouse'un Jimmy Durmaz ile yeni kontrat imzalamak istediğini ve İspanya'dan da teklifler olduğunu belirtip Galatasaray'dan 1 milyon euro imza parası ve sezon başına da 1 milyon euro talep etmişti. Galatasaray ise sezon başına 600 bin euro ve imza parası olarak da 400 bin euro önerdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"