comScore

Galatasaray Galatasaray

Jimmy Durmaz Galatasaray'da! Videoyu paylaştı ve duyuruldu

15 Haziran 2019, Cumartesi 22:01
Jimmy Durmaz Galatasaray'da! Videoyu paylaştı ve duyuruldu

Jimmy Durmaz adım adım Galatasaray'a doğru. İsveçli futbolcu instagram hesabından yaptığı paylaşımda yakında Türkiye'ye geleceğini söylerken, Fransız basını ise 30 yaşındaki futbolcunun bedelsiz olarak Galatasaray'a transfer olduğunu yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken, sarı kırmızılıların Şener Özbayraklı ve Babel'in ardından Jimmy Durmaz'ı da açıklaması bekleniyor. 30 yaşındaki futbolcu instagram hesabından yaptığı paylaşımda yakında Türkiye'ye geleceğini söylerken, Fransız basını ise Jimmy Durmaz'ın bedelsiz olarak Galatasaray'a transfer olduğunu ve önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın yapılacağını yazdı. 


MENAJER PÜRÜZÜ YAŞANMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde FutbolArena'da Galatasaray yönetimi ile Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin arasında yaşanan pürüz duyurulmuştu. Hatırlanacağı üzere Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin, Toulouse'un Jimmy Durmaz ile yeni kontrat imzalamak istediğini ve İspanya'dan da teklifler olduğunu belirtip Galatasaray'dan 1 milyon euro imza parası ve sezon başına da 1 milyon euro talep etmişti. Galatasaray ise sezon başına 600 bin euro ve imza parası olarak da 400 bin euro önerdi. 

Fransız basınındaki haberlere göre pazarlıklar sonucunda orta yol bulundu ve Jimmy Durmaz önümüzdeki günlerde kendisini Galatasaray'a bağlayan resmi sözleşmeyi imzalayacak. 


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"