comScore

Galatasaray Galatasaray

Japonya İstanbul Başkonsolosu'ndan Galatasaray'a ziyaret

09 Şubat 2018, Cuma 14:42
Japonya İstanbul Başkonsolosu'ndan Galatasaray'a ziyaret

Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Florya Metin Oktay Tesisleri'de Galatasaray'a ziyarette bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın devre arası transfer döneminin son gününde İtalya'nın İnter'den takımından transfer ettiği Japon sol bek futbolcusu Yuto Nagatomo, sarı kırmızılıların Japonya'daki yeni yüzü oldu.

Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, sarı kırmızılı takım teknik direktörü Fatih Terim ve Yuto Nagatomo'yu ziyaret etti. 


Japonya İstanbul Başkonsolosu'ndan Galatasaray'a ziyaret


Galatasaray Futbol Takımı'nın bugün gerçekleştireceği idman öncesi Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ziyarette bulundu. Zirayet ile ilgili Galatasaray resmi internet sitesinden bir açıklama yapıldı. İşte o açıklama;
''Japonya İstanbul Başkonsolosu burada teknik direktörümüz Fatih Terim ve oyuncumuz Yuto Nagatomo ile bir araya geldi.

''YUTO NAGATOMO'YA TEBRİK İLETMEK İÇİN GELDİM''

Ziyaret sonrası Galatasaray Televizyonu'nda Deniz Gülen'e açıklamalarda bulunan Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara şunları söyledi:

“Burada İstanbul'da çok sayıda Japon oturuyor. Sırf İstanbul'da 1400 kadar Japon oturuyor. Ben, bütün Japonları temsil ederek Nagatomo'ya tebriklerimi iletmek için ve bundan sonra onun için elimizden geleni yapacağımızın mesajını vermek için geldim. Dünyaca ünlü Nagatomo, Galatasaray'a geldi, bu çok güzel bir şey. Galatasaray'da çok başarılı olmasını istiyor ve ümit ediyoruz. Aynı zamanda Türkiye'nin futbol dünyasında da çok etkileyici bir sonuç çıkartabileceğine inanıyorum.”

''ESKİDEN GALATASARAY'I SEVİYOR VE TUTUYORDUM''

Japonya İstanbul Başkonsolosu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yuto Nagatomo ise “Öncelikle beni bu yoğun işleri arasında ziyaret ettiği için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Ben eskiden Galatasaray'ı çok seviyor ve tutuyordum. Şimdi transfer oldum bu değerli takıma. Bu takımda olabilmekten çok mutluyum. Galatasaray için elimden geleni yapıp katkıda bulunmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.