comScore

Galatasaray Galatasaray

Japonya Futbol Federasyonu'ndan Galatasaray - Beşiktaş derbisi talebi

18 Şubat 2019, Pazartesi 09:54
Japonya Futbol Federasyonu'ndan Galatasaray - Beşiktaş derbisi talebi

Galatasaraylı Yuto Nagatomo ve Beşiktaşlı Kagawa'yı karşı karşıya getirecek Galatasaray - Beşiktaş derbisine Japonya Futbol Federasyonun'ndan talep geldiği iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Bundesliga ekiplerinden Kagawa'yı transfer etmesi ile birlikte Japon futbolcuların ilgisi Türkiye'ye çevrildi. Galatasaraylı Yuto Nagatomo ve Beşiktaşlı Kagawa'nın karşı karşıya geleceği derbi öncesinde Japon Federasyonu'nun Türkiye Futbol Federasyonu'nun kapısını çaldığı öne sürülüdü.


Galatasaray - Beşiktaş derbisi gündüz mü oynanacak?


Galatasaray'ın geçtiğimiz yıllarda Japon futbolcu Yuto Nagatomo'yu transfer etmesi ile Japonya'da oldukça dikkat çeken Süper Lig, Kagawa'nın transferi ile ilgiyi tavan yaptırdı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre, iki Japon futbolcunun karşı karşıya geleceği muhteşem derbi için Japon Federasyonu, TFF'nin kapısını çaldı.

Galatasaray - Beşiktaş derbisinin, Japonya'da izlenebilecek bir saatte oynanmasını isteyen Japonya Federasyonu, TFF'ye 2 milyon Euro para teklif etti. TFF'nin sıcak baktığı bu teklfi kabul görürse Galatasaray - Beşitkaş derbisi gündüz saatlerinde oynanabilir.

Galatasaray - Beşiktaş derbisi ne zaman, saat kaçta?


Galatasaray ile Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında karşı karşıya gelecek ve müsabaka BeIN Sports 1 HD ekranlarından yayınlanacak. Galatasaray - Beşiktaş derbisinin hangi gün oynayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)