comScore

Galatasaray Galatasaray

İzmir'de Fatih Terim izdihamı

18 Mayıs 2018, Cuma 19:18
İzmir'de Fatih Terim izdihamı

Galatasaray futbol takımı yarın oynayacağı şampiyonluk mücadelesi için İzmir'e geldi. Sarı kırmızılı taraftarlar Fatih Terim'e büyük ilgi gösterdi.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de yarın Göztepe karşısında şampiyonluk maçına çıkacak. Sarı kırmızılı takım bu mücadele için akşam saatlerinde İzmir'e indi ve mücadelenin kampı için otele hareket etti.


Son dakika Göztepe-Galatasaray maçı haberleri


Galatasaray futbol takımı ve yönetimi tam kadro olarak İzmir'e hareket etti. İzmir Havaalanı'nda çok sayıda sarı kırmızılı taraftarlar kafileyi karşıladı. Fatih Terim'in havaalanından çıkışında ise büyük bir izdiham yaşandı. Sarı kırmızılı taraftarlar Fatih Terim'e büyük ilgi gösterirken Fatih Terim'de taraftarların yanına giderek onları selamladı.

Galatasaray kafilesi İzmir'e Göztepe ile yarın oynayacakları şampiyonluk mücadelesine toplamda 3 otobüslük bir kafile ile geldi.
FATİH TERİM'DEN ŞAMPİYONLUK SÖZLERİ

Birçok şampiyonluk elde ettim. Ama bu seferki sebebi bende kalsın, bu anlamlı bir şampiyonluk olarak tarihe geçecek inşallah. Maçtan başka bir şey düşündüğümüz yok. Hiç kolay bir maç değil. Özellikle oyuncular için... Özellikle ilk defa şampiyon olacaklar için. Daha önce böyle bir maç oynamış ve 50 bin kişiye karşı gitmiş kupayı kaldırmış bir takım olarak yine evellah oradan hayırlısı ile döneceğiz

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"