comScore

Galatasaray Galatasaray

İtalyan gazeteci açıkladı! Hakan Çalhanoğlu ve Galatasaray transferi

04 Ağustos 2019, Pazar 12:09
İtalyan gazeteci açıkladı! Hakan Çalhanoğlu ve Galatasaray transferi

Leipzig ve Galatasaray, Hakan Çalhanoğlu ile ilgileniyor. Milan satışı değerlendirmek için 18-20 milyon avroluk teklifler bekliyor.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray için yeniden Hakan Çalhanoğlu iddiası gündeme geldi. İtalyan basını Galatasaray ve Leipzig'in Hakan Çalhanoğlu transferi için devrede olduğunu iddia ederken, milli futbolcunun bonservis bedelini de duyurdu.
 

Galatasaray, Hakan Çalhanoğlu'nu transfer edecek mi?


İtalyan gazeteci Nicolo Schira sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Galatasaray ve Hakan Çalhanoğlu hakkında sürpriz iddialarda bulundu. Schira, "Leipzig ve Galatasaray, Hakan Çalhanoğlu ile ilgileniyor. Milan satışı değerlendirmek için 18-20 milyon avroluk teklifler bekliyor." ifadelerini kullandı.

"HAKAN ÇALHANOĞLU KALMAK İSTİYOR"
La Gazetta Dello Sport'un haberine göre Hakan Çalhanoğlu, kendisi için alınan bu karara rağmen Milan'dan ayrılmaya sıcak bakmıyor. Ancak Milan'ın orta sahaya yaptığı transferlerin milli futbolcunun ayrılık ihtimalini arttırdığı bildiriliyor.

Hakan Çalhanoğlu geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarda Galatasaray taraftarı olduğunu itiraf etmiş ve bir gün sarı kırmızılı formayı giymek istediğini aktarmıştı.
 

Hakan Çalhanoğlu Milan'da kalacak mı?


Öte yandan Hakan Çalhanoğlu yeni sezona dair hedeflerini anlattı. 

"FARKLI BİR MOTİVASYONLA BAŞLIYORUM"

"Yeni bir teknik direktör ve yeni bir taktiksel planla yeni sezona başlıyorum. Farklı bir motivasyon. Daha fazlasını yapmak istiyorum. İtalya'ya geldikten sonra oyun tarzımı tamamen değiştirmek zorunda kaldım. İtalya'da, Almanya'ya oranla daha fazla koşmanız gerekli. Hücum oyuncusu olsanız bile daha sahada çok daha fazla koşmanız gerekiyor. Bu yıl, benim yılım olabilir. Milan'da kalacağımdan hiç şüphem yoktu. Çünkü burada mutluyum. Bunu menajerime de net bir şekilde anlattım."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!