comScore

Galatasaray Galatasaray

İşte Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe derbisi özel primi

24 Şubat 2020, Pazartesi 21:33
İşte Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe derbisi özel primi

21 yıl sonra Fenerbahçe'yi deplasmanda mağlup eden Galatasaray'da, yönetimden futbolculara özel prim müjdesi geldi. 

FutbolArena - Hafta arası Kadıköy'deki Fenerbahçe derbisi öncesinde sarı kırmızılı futbolculara tam 7 milyon euroluk ödeme dopingi yapan Galatasaray yönetiminden bir jest daha geldi. 90 dakikanın bitiş düdüğü ile galibiyet coşkusunu yaşayan Galatasaray takımının soyunma odasına 2.Başkan Abdurrahim Albayrak gitti. 


Galatasaray Haberleri: Fenerbahçe 1-3 Galatasaray derbi galibiyet primi


Hafta boyunca antrenmanda ve Zorlu'daki Raffles Otel'deki kampa sarı kırmızılı takımı bir an olsun yalnız bırakmayan Abdurrahim Albayrak, oyuncuları tebrik etmek için soyunma odasına indi. 

Karşılaşmadan önce “Kazanın gerisini bize bırakın” diyen 2.Başkan Abdurrahim Albayrak sürprizini yaptı.  Son derece mutlu ve coşkulu olan Galatasaraylı futbolculara, 2.Başkan Abdurrahim Albayrak Fenerbahçe galibiyeti için özel prim verileceğini açıkladı.  Albayrak, soyunma odasında 3-1'lik galibiyetten ötürü Galatasaray takımına 500 bin Euro özel prim ödeneceğini duyurdu. 
Sarı kırmızılı yönetim futbolcuların Kadıköy'de ortaya koyduğu futbol ve galibiyetten ötürü olağanüstü bir uygulamaya giderek bir anlamda Fenerbahçe maçı için TFF'den 3 puan için alınacak parayı takıma dağıtma kararı aldı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)