comScore

Galatasaray Galatasaray

İşte Galatasaray'ın hazırlık maçı programı

16 Temmuz 2019, Salı 21:30
İşte Galatasaray'ın hazırlık maçı programı

Galatasaray'ın yurt dışı kampı programıyla birlikte hazırlık maçları takvimi belli oldu. Sarı kırmızılılar Leipzig ve Augsburg'un yanı sıra izinlerin çıkması durumunda Marsilya ile hazırlık maçı oynayacak. 

FutbolArena - Galatasaray'da 14 günlük yurt dışı kampı yarın start alacak. Sponsoru THY'nin özel uçak seferi ile Münih'e gidecek olan Galatasaray karayolu ile Avusturya'nın Seefeld kasabasına geçecek.


Galatasaray'ın hazırlık maçları programı:


19 Haziran'da Red Bull Leipzig ile oynayacak olan Galatasaray'ın ikinci rakibi de belli oldu.  Sarı kırmızılılar 25 Temmuz'da Bundesliga ekibi Augsburg ile hazırlık maçı oynayacak. Galatasaray, yurt dışı kamp etabındaki ikinci maçında ise bir diğer Almanya Bundesliga takımı Augsburg ile mücadele edecek. Tivoli-Neu Stadı'nın bir kez daha ev sahipliği yapacağı müsabaka, 25 Temmuz Perşembe günü yerel saatle 19.00'da (TSİ 20.00) başlayacak.

NICE OLMADI MARSİLYA İLE GÖRÜŞÜLÜYOR
Galatasaray kulübünün daha önceden 30 Temmuz'da planladığı Nice ile hazırlık maçı iptal oldu. İzinlerin çıkması durumunda 30 Temmuz'da Cannes kentinde Marsilya ile hazırlık maçı oynanacak. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)