comScore

Galatasaray Galatasaray

İşte Galatasaray'ın görüştüğü Meksikalı! Javier Hernandez sürprizi

19 Haziran 2019, Çarşamba 00:43
İşte Galatasaray'ın görüştüğü Meksikalı! Javier Hernandez sürprizi

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajeri Şükrü Hanedar, İstanbul'da Chicharito lakaplı Javier Hernandez'in menajeriyle görüştü.

FutbolArena - Galatasaray'ın forvet transferinde Javier Hernandez ile görüştüğü ortaya çıktı. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın bugün bir ödül töreninde "Meksikalılar beni şirkette bekliyor." açıklamasının ardından sarı kırmızılı taraftarlar bu ismi merak etmişti. Galatasaray'ın teklifine sıcak bakan Chicharito'nun menajeri İstanbul'a geldi.
 

Javier Hernandez Galatasaray'a transfer olacak mı?


Küçük bezelya anlamına gelen Chicharito lakaplı Javier Hernandez'ın transferinde Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajeri Şükrü Hanedar görüşmeleri gerçekleştiriyorlar. Şükrü Hanedar'ın yürüttüğü transferde Meksikalı golcü Galatasaray'ın teklifine sıcak baktı ve menajeri bu nedenle İstanbul'a geldi.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, İstanbul'da katıldığı törende Yılın Süpervizör Ödülü'nü alırken transfer müjdesi vermiş ve "Transfer görüşmesini yarıda bıraktım. Meksikalılar beni şirkette bekliyor." ifadelerini kullanmıştı.
 

Javier Hernandez (Chacarito) kimdir?


West Ham United takımı forması giyen Meksikalı golcü oyuncu Hernandez bu sezon takımı adına 8 gol kaydetti. Meksikalı golcü kariyerinde Manchester United, Real Madrid gibi büyük takımların formasını da giydi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)