comScore

Galatasaray Galatasaray

İşte Galatasaray'ın Belhanda kararı

24 Ekim 2019, Perşembe 17:56
İşte Galatasaray'ın Belhanda kararı

Galatasaray'da Younes Belhanda, sabah antrenmanı sonrasında Teknik Direktör Fatih Terim bir araya geldi. Görüşmenin perde arkası ortaya çıktı.

FutbolArena - Real Madrid karşılaşmasında oyundan alınırken Galatasaray tribünlerin bir bölümünün protesto ettiği ve kendisine tepki gösteren bölüme sinirlenen Younes Belhanda ile yolların ayrılacağı iddia edilmişti.
 

Belhanda Galatasaray'da kalacak mı?


Faslı oyuncunun biletinin kesildiği ve hatta Belhanda'nın menajeri ile görüşerek kendisine kulüp bulmasını istediği gündeme geldi. Ancak Florya'daki tablo ise ortaya çıktı.

FATİH TERİM İLE BİR ARAYA GELDİ
Bugün öğleden sonra Galatasaray taraftarından özür dileyen ve sosyal medya hesabından özür mesajı yayınlayan Younes Belhanda ise sabah antrenmanı sonrasında Teknik Direktör Fatih Terim bir araya geldi.

HATASINI KABUL ETTİ

Belhanda'nın Fatih Terim ile yaptığı görüşmenin ardından hatasını kabul ederek özür mesajını yayınladığı belirtildi. Faslı oyuncunun kadro dışı bırakılması ya da menajerinden Belhanda'ya kulüp bulmasını istediği gibi bir durumun söz konusu olmadığı belirtildi.

"ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ"

Sarı kırmızılılar Belhanda ile alakalı  "Taraftar da, Galatasaray futbolcuları da bizim canımız. Belhanda'yı kazanmak, bu olayı da tatlıya bağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Terim'in de Faslı oyuncudan taraftardan performansını yukarı çıkararak sahadaki oyunu ile de özür dilemesini istediği öğrenildi. Kısaca Belhanda, forma şansı bulmaya devam edecek.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"