comScore

Galatasaray Galatasaray

İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak: "Galatasaray'ın UEFA Kupası tesadüf."

29 Kasım 2017, Çarşamba 20:08
İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak:

İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, Galatasaray taraftarlarını kızdıran açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray taraftarlarını kızdıracak sözler! İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, beIN Sports'a konuk olduğu programda Türk futboluna dair birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Futbolda başarıya vurgu yapan Koşukavak, Galatasaray'ın 2000'li yıllardaki şampiyonlukları üzerinden örnek verdi. 


Galatasaray'ın 2000 UEFA Kupası haberleri


Galatasaray'ın 2000'li yıllardaki üst üste 4 şampiyonluk, UEFA Kupası ve Süper Kupa zaferlerine İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşuvak'tan gönderme! beIN Sports'a konuşan Yalçın Koşukavak, futbolda başarının sürdürülebilir olursa kendisinin bunu başarı kabul edeceğini, aksi takdirde bunun tesadüf olacağını belirtti. 

Yalçın Koşukavak'ın açıklamaları şu şekilde:
Başarı bence sürdürülebilir olursa başarıdır. Eğer değilse tesadüftür. Bu nettir benim için, ben böyle düşünüyorum. Yıllar önce Galatasaray'ın 4 sene üst üste şampiyonluk, Süper Kupa ve UEFA Kupa zaferleri vardı. 1 sene sonra ise Tromso'ya elendiler. Şimdi o zaman bu başarının tesadüf olduğu ortaya çıkar. Kimsenin başarısını küçümsemek için söylemek istiyorum ama bu istikrarsızlık, o kıymetli olan başarıları dahi tesadüfe dönüştürüyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)