comScore

Galatasaray Galatasaray

İspanyollar'dan Galatasaray'a Emre Mor iddiası

15 Ocak 2018, Pazartesi 16:22
İspanyollar'dan Galatasaray'a Emre Mor iddiası

İspanyol basını Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in aksine sarı kırmızılı takımında Emre Mor'a olan ilgisinin devam ettiğini belirtti.

FutbolArena Dış Haber - Galatasaray yönetimi ve teknik direktörü Fatih Terim takıma yapılacak takviyeler konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim geçtiğimiz günlerde Emre Mor konusunda herhangi bir girişimde bulunmadıklarını belirtse de İspanyol basını farklı bir iddiada bulunuyor.


Galatasaray, Emre Mor ile ilgileniyor mu?


Galatasaray'da Emre Mor transferi sesleri dinmiyor. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim milli futbolcu Emre Mor ile ilgilenmediklerini şimdiye kadar herhangi bir transfer girişiminde bulunmadıklarını belirtese de İspanyol basını farklı bir iddia ortaya attı.
GALATASARAY'IN İLGİSİ DEVAM EDİYOR İDDİASI

İspanyol basınına sarı kırmızılıların Emre Mor'a olan ilgisini yazdı. Haberde Galatasaray yönetimi her ne kadar ilgilenmediğini belirtse de sarı kırmızılıların Emre Mor transferi ile ciddi şekilde ilgilendiğini belirtti. Habere göre, Celta Vigo, yapılan görüşmelerde Emre Mor'un Galatasaray'a kiralama konusunda sözleşmeye eklenecek satın alma maddesine karşı çıktığı belirtildi.


Fatih Terim'den Emre Mor transferi açıklaması


Fatih Terim, Antalya'da basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda Emre Mor konusunda yaptığı açıklamalarla FutbolArena'yı doğrulamış oldu. Terim, Başkan Dursun Özbek'in basına verdiği kahvaltı davetine katılırken Emre Mor, Burak Yılmaz ile alakalı bugüne kadar hiçbir girişimlerinin olmadığını açıkladı

Terim, "Carole ile ilgili gelişen bir şey yok. Emre Mor ile alakalı hiçbir girişimimiz olmadı. Burak için de öyle" diye konuştu.

FutbolArena 13 Ocak Cumartesi günü Galatasaray'ın gündeminde Emre Mor'un olmadığını okuyucularına paylaşmıştı. 


Emre Mor kimdir? Yaşı ve kariyeri


1997 yılında Danimarka'da dünyaya gelen 19 yaşında Emre Mor, Borussia Dortmund forması giyiyor.Futbola Danimarka'da başlayan Emre Mor, Lyngby altyapısından 2015 yılında Nordsjaelland'a transfer oldu. 2015 yılında A Takıma yükselen Emre Mor, gösterdiği performansın ardından 1 yıl içerisinde Milli Takıma yükseldi ve Borussia Dortmund'a transfer oldu. Alman kulübü, genç futbolcu için 10 milyon Euro bonservis bedeli ödedi.

Dortmund'da fazla forma şansı bulamayan Emre Mor daha sonra İspanya'nın LaLiga ekiplerinden Celta Vigo'nun yolunu tuttu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)