comScore

Galatasaray Galatasaray

İrfan Can Kahveci'nin menajerinden Galatasaray açıklaması! "Emre de ağabeyi"

10 Ocak 2021, Pazar 00:45
İrfan Can Kahveci'nin menajerinden Galatasaray açıklaması!

İrfan Can Kahveci'nin menajeri Batur Altıparmak, Galatasaray cephesinden gelen açıklamalara yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, İrfan Can Kahveci'nin transferini istediğini resmen açıkladı. Oyuncunun yakın arkadaşları Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalı ise Gençlerbirliği maçında İrfan Can'ın gol sevincini yaparak transfer gündemini hareketlendirdi. Yaşananların ardından İrfan Can Kahveci'nin menajeri Batur Altıparmak, Sabah Gazetesi'ne dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY, BAŞAKŞEHİR İLE ANLAŞIRSA DEVREYE GİRERİZ"
"Galatasaray'ın İrfan Can Kahveci'ye olan ilgisini bu akşam Fatih Terim de açıkladı fakat oyuncu Başakşehir'in mukaveleli futbolcusu. Galatasaray, ne zaman Başakşehir ile anlaşır ondan sonra biz devreye gireriz. Galatasaray ile Başakşehir arasındaki görüşmeler transferde belirleyici olacak."

"İRFAN CAN'I AVRUPA DA TAKİP EDİYOR"

"Pandemi dönemi nedeniyle Avrupa takımları transferde geçtiğimiz senelerde olduğu gibi hızlı hareket etmiyor. İrfan Can Kahveci'nin Şampiyonlar Ligi performansından sonra izleyenler, takip edenler var fakat bugün Real Madrid bile transfer yapmıyor. Futbolda düşen gelirler nedeniyle takımlar kiralık oyuncuları araştırıyor, pandemi dönemi olmasaydı İrfan Can Avrupa'da forma giyebilirdi."

"ÖYLE DÜŞÜNÜRSEK EMRE BELÖZOĞLU DA İRFAN'IN AĞABEYİ"

"Sosyal medyada Oğulcan Çağlayan ile Taylan Antalyalı'nın paylaştığı fotoğrafları ben de gördüm fakat biz sosyal medyaya göre hareket etmiyoruz. Taylan ve Oğulcan yakın arkadaşları kendi aralarında böyle bir düşünceleri olabilir, kahve paylaşımları yapabilirler ama bu istekten öteye geçemez. Böyle düşünürsek Emre Belözoğlu da İrfan'ın çok sevdiği abisi. Yani sosyal medya çok büyük bir alan o nedenle biz oraya göre hareket etmiyoruz."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"