comScore
1 / 11

İnan Kıraç'a olay sözler: ''Şerefiniz varsa çıksın..''

FutbolArena - Galatasaray eski ikinci başkanlarından Fatih Altaylı, Habertürk’e sarı kırmızılı kulüpte yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. 

2 / 11

İnan Kıraç’a olay sözler: ’’Şerefiz varsa çıksın..’’

<h2>İnan Kıraç’a olay sözler: ’’Şerefiz varsa çıksın..’’</h2>
Eski İkinci Başkan Fatih Altaylı: "Galatasaray’ı rezil ediyorlar. Çok açık söylüyorum, bu liseci tayfa Galatasaray’ı yok oluşa götürüyor. Bu kulüp yok olur, biter. Farkında değiller. Galatasaray’ın bitişi başlamıştır."
3 / 11
"Rezillik oluyor. 2.000 kişinin seçtiği başkanı, mali genel kurullarda organize olmuş 200 kişiyle deviriyorlar. Sonra bir belirsizlik süreci... Şampiyonluğu kovalayan takıma içerden takılmış bir çelme."
4 / 11
"Liseci diye bir grup var. Bunların geçim kaynağı da, varlık nedeni de Galatasaray. Ellerinden gidecek diye ödleri patlıyor. Çünkü bununla yaşıyorlar. Bunu kaptırmamak için her türlü tezgahı kurarlar."
5 / 11
"Mustafa Cengiz, Dursun Özbek’in başarısız ve rezil bir başkan olmasından dolayı seçildi, kendisi şahane bir GS Başkanı olacağı izlenimi uyandırdığı için değil. Bunu anlamadı. Kendisini destekleyenleri dinlemedi ama böyle bir sonucu hak edecek bir şey yapmadı."
6 / 11
"Ben de olsam seçime gitmezdim. Her mali genel kurulda böyle bir tehdit mi sallanacak başkanların üzerinde? Seçimi kaybet, gel ilk mali genel kurulda 100 kişi ile yönetim devir. Böyle şey mi olur? Rezillik bu. Galatasaray’ı rezil ediyorlar."
7 / 11
"İnan Kıraç çıksın artık. Öyle şeref, meref demekle olmaz. Çıksın yüreği varsa başkan olsun ama çıkmaz tabii ki... Doğru düzgün kimse çıkmaz artık çünkü adam gibi hiç kimse böyle bir güruhun var olduğu ve yönetimlere parmak salladığı yerde başkan olmak istemez."
8 / 11
9 / 11
10 / 11
11 / 11