comScore

Galatasaray Galatasaray

İlginç olay! Terim sakat zannetti çıkardı Feghouli iyiyim dedi

05 Ekim 2019, Cumartesi 21:32
İlginç olay! Terim sakat zannetti çıkardı Feghouli iyiyim dedi

Gençlerbirliği - Galatasaray maçında Feghouli'nin oyundan çıkması sonrasında teknik direktör Fatih Terim ile Doktor Yence İnce arasında yaşanan iletişim sorunu yaşandı. 

FutbolArena - Gençlerbirliği - Galatasaray Süper Lig 7. haftasında oynanan maçın ikinci yarısında son derece ilginç bir olay yaşandı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Feghouli'yi sakatlandığı gerekçesiyle oyundan almasına rağmen Cezayirli futbolcu 'Hayır sakat değilim' dedi ve teknik heyette bir kriz meydana geldi. 


Galatasaray Haberleri: Feghouli'nin Gençlerbirliği maçında oyundan çıkması


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sakatlandığını düşünerek Feghouli'yi oyundan aldı fakat Cezayirli futbolcu kenara geldikten sonra Terim'e "Sakat değilim' dedi. Fatih Terim bunun üzerine doktor Yener İnce'ye sinirlendi ve ikili arasında bir süre Feghouli'nin durumu hakkında tartışma gerçekleşti. 

FEGHOULİ DİREKT SOYUNMA ODASINA GİTTİ
Cezayirli futbolcu Feghouli ise oyundan çıktıktan sonra direkt olarak soyunma odasına gitti. Feghouli'nin tedavi gördüğü pozisyonda doktor Yener İnce, Cezayirli futbolcunun durumunun o an için iyi olduğu yönünde işaret yaparken, Terim ve Yener İnce arasında yaşanan iletişim sorunu saha kenarında krize dönüştü. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"