comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor İstanbul'a veda ederken gözleri oldu! O sözler...

20 Aralık 2017, Çarşamba 18:26
Igor Tudor İstanbul'a veda ederken gözleri oldu! O sözler...

Galatasaray ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen İstanbul'dan ayrılırken kısa bir açıklama geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği Igor Tudor, İstanbul'da veda etti. Süper Lig 16. haftasında Yeni Malatyaspor karşısında alınan yenilginin ardından yönetimin olağanüstü toplantı kararı sonrası Tudor ile karşılıklı olarak anlaşarak yollar ayrıldı. 

Hırvat teknik adam Atatürk Havaalanında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Açıklama esnasında soru almayan Tudor'un gözlerinin dolduğu ve duygulandığı kameralara yansıdı. 
IGOR TUDOR'UN VEDA SÖZLERİ:

İçim rahat ve başarılı bir şekilde buradan ayrılıyorum. Yardımcılarımla birlikte elimden gelenin en iyisini yaptım. Sezonun 16 haftasının 14'ünü ilk sırada geçirdik. Sadece 2 hafta lider değildik ve onda da 1 puan gerideydik. Takımdan ayrıldığımda zirvenin 1 puan uzağındaydık. Bu güzel ülkenin futbolu huzur içerisinde ve doğru bir atmosferde devam etmeli. 


 

Latovlevici'den Tudor yorumu "Anlayamıyorum"


Romanya'da bir televizyon programının canlı yayınına katılan tecrübeli futbolcu, "Igor Tudor takımla bir toplantı yaptı ve vedalaştık. Neden kovulduğunu şuan bile anlayamıyorum." dedi. 

Takımdaki atmosferin Tudor'un gönderilmesine neden olduğu yönündeki yorumları da cevaplayan Latovlevici, "Kesinlikle sebep takımdaki atmosfer değil çünkü ben geldiğimden beri değişen bir şey olmadı" cevabını verdi. 

Yeni Malatyaspor maçı devre arasında yaşananlar hakkında da fikri sorulan Latovlevici, "Sanırım Tudor ile Maicon arasında devre arasında bir şeyler olmuş ama tam olarak bilmediğim konularda bir şey söylemek istemiyorum" dedi. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.