comScore

Galatasaray Galatasaray

İddia! "Falcao Hulk'a G.Saray'a gelme ödemeler gecikiyor" dedi

24 Ocak 2021, Pazar 01:43
İddia!

Menajer Marco Kırdemir, Hulk'un Beşiktaş'a transferi hakkında son gelişmeleri paylaşırken Galatasaray'la ilgili çarpıcı sözler sarfetti. 

FutbolArena - Menajer Marco Kırdemir, Hulk'un Beşiktaş'a transferi hakkında son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Hulk'un daha önce ilk olarak Fenerbahçe için kendisine yetki verdiğini fakat Fenerbahçe'nin oyuncuyla ilgilenmediğini söyleyen Marco Kırdemir, Galatasaray sorusuna ise "Hayır, önermedik" dedi ve "Falcao'nun Hulk'a Galatasaray'da parasal ödemelerin olduğunu söylediğini" dedi. 
Beyaz TV'ye konuşan Marco Kırdemir, "Hulk'u Galatasaray'a hiç önermedik. Parasal olrak tercih etmiyordu çünkü. Falcao ile arkadaş. Falcao kendisine Galatasaray'da parasal sıkıntıların olduğunu ve ödemelerin geciktiğini söylemiş." dedi. 

"HULK'UN PARASAL AÇIDAN BEŞİKTAŞ'A GELMESİ BENCE ZOR"

Beşiktaş olayı da şöye oldu. Türkiye'den Beşiktaş kulübü adına bir menajeri aramış. İsmi Ahmet. O menajer Beşiktaş'ın 1.5 sezon için 3.5 milyon euro kulübün verebileceğini söylemiş. Hulk'un menajeri Nuno ise bu teklifi kabul etmeyeceklerini söyledi. Türkiye'ye gelmeyi çok istiyor Hulk. Ancak Hulk yıllık minimum 3.5 milyon euro istiyor. Küçük de bir imza parası var.  Hulk'un Beşiktaş'a gelmesini zor görüyorum. Parasal açıdan. Türkiye'ye gelmek istiyor ama ekonomik açıdan bence başka ülkeyi seçecek. 

"İLK FENERBAHÇE İÇİN YETKİ VERMİŞTİ"

Marco Kırdemir, Hulk'un Türkiye'ye transferi konusunda daha önce kendisine ilk Fenerbahçe için yetki verdiğini söylerken, "Hulk bana daha önce ilk olarak Fenerbahçe için yetki vermişti. Fenerbahçe kulübü, Hulk'la ilgilenmiyordu. Fenerbahçe istememişti."  dedi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"