comScore

Galatasaray Galatasaray

İddaa şampiyonluk favorilerini açıkladı! Galatasaray ve Beşiktaş

27 Şubat 2018, Salı 18:18
İddaa şampiyonluk favorilerini açıkladı! Galatasaray ve Beşiktaş

İddaa Süper Lig'in şampiyonluk favorilerinin oranlarını her geçen hafta yenilemeye devam ediyor. Fenerbahçe galibiyeti sonrasında Beşiktaş'taki yükseliş dikkat çekiyor.

FutbolArena - Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir arasındaki kıyasıya şampiyonluk yarışı iddaa bültenine de yansıyor. İddaa şampiyonluk bahsini haftadan haftaya yenilemeye devam ediyor. İddaa'ya göre şampiyonluğun en büyük favorisi Galatasaray, bu haftaya kadar uzun süredir 4. favori olan Beşiktaş'ın ise oranında azalma var. 


İddaa'nın şampiyonluk oranları kaç?


İddaaya göre geçtiğimiz hafta 2.60'lık orana sahip olan Galatasaray, görkemli Bursaspor galibiyeti ve Başakşehir'in de Gençlerbirliği ile berabere kalması sonrasında şampiyonluğa biraz daha yaklaştı. Galatasaray yeni şampiyonluk oranı 2.35'e düştü. 

Son hafta aldığı galibiyetlerle Galatasaray'ın ardından favori gösterilen ve geçen hafta İddaa'nın 2.90 oran verdiği Fenerbahçe ise Beşiktaş derbisini kaybedince 3.5'a kadar geriledi. 
Başakşehir ise Gençlerbirliği beraberliğinin ardından 3.10 olan oranında gerileme yaşadı ve 3.4'e çıktı. Başakşehir hala Galatasaray'dan son 2. şampiyonluk favorisi ama oranı da gittikçe yükseliyor. 

Haftalardır şampiyonluk tahmininde 4. sırada olan Beşiktaş ise haftadan haftaya oranını düşürüyor ve geçen hafta 4.2 orana sahip olan Kartal, Fenerbahçe galibiyeti sonrasında bu oranı 3.5'a kadar indirdi ve 3.'lüğü Fenerbahçe ile paylaştı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.