comScore

Galatasaray Galatasaray

Icardi'den Ali Koç'a gönderme

27 Mayıs 2024, Pazartesi 17:53
Icardi'den Ali Koç'a gönderme

Mauro Icardi, Florya'daki şampiyonluk kutlamalarında Ali Koç yazılı Galatasaray forması giydi. 

FutbolArena - Süper Lig'de bu sezon gol kralı olan Icardi, şampiyonluğun ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a göndermede bulundu. 

Arjantinli futbolcu Konyaspor maçının ardından Florya'daki şampiyonluk kutlamalarında Ali Koç yazılı Galatasaray forması giyerek taraftarlarla birlikte şampiyonluk tezahüratı yaptı. Öte yandan sosyal medya hesabından Icardi ayrıca Ali Koç'un "Her gece yatarken bizi düşün." açıklamasını alıntıladığı sosyal medya hesabından "Dün gece seni düşünüyordum. Süper Lig ve Süper Kupa ile kupaları biraz geçmiştim." ifadesini kullandı. 
ICARDİ'NİN AÇIKLAMALARI

"Ben Galatasaray için çok fazla parayı reddettim. Camia için. Taraftar için. Yönetim için. Hocam için. Galatasaray için. Seneye de burada olacağım. 5. yıldız için mücadele edeceğiz. Galatasaray zaten çok büyük. Galatasaray'ı daha da büyük yapacağız."Sezon boyu futbol dışı faktörlerle uğraştık. Fenerbahçe Başkanı bizim kulübümüzle ve Başkan Vekilimizle ilgili bazı sözleri vardı. Her fırsatta bizim hakkımızda kötü sözler söylendi. Biz ise sahada yaptıklarımızla şampiyon olduk. Bazı kötü niyetleri insanlar var. Gol kralı olarak onların karşısındayım. Şampiyon olarak buradayım. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!