comScore

Galatasaray Galatasaray

Icardi: 'Fenerbahçe derbisinin önemini bana anlattılar'

14 Ocak 2023, Cumartesi 21:29
Icardi: 'Fenerbahçe derbisinin önemini bana anlattılar'

Icardi, GS TV'ye konuk oldu ve Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak, "Bana önemini hep söylediler. Katkı verdiğim için çok mutluyum." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yıldız golcüsü Icardi, GS TV'ye konuk oldu. 

"FENERBAHÇE DERBİSİNİN ÖNEMİNİ BANA ANLATTILAR"
"Türkiye'ye geldiğimden beri Fenerbahçe derbisinin öneminini bana hep söylüyorlardı. Herkes bana bunu hissettirdi. Öncesinde sakatlık yaşamıştım. Az dakika da olsa katkı sağlayabilmek çok önemliydi. Kazandığımız için çok mutluyuz. Oyuna girdikten sonra 1 asist, 1 golle katkıda bulundum." 

"HEPİMİZİN ORTAK AMACI ŞAMPİYONLUK"

"Biz bir takımız. Hocamızın seçimler yapması gerekiyor. Hepimizin %100 vermesi gerekiyor. Hoca için bu kararı zorlaştırması gerekiyor. Kendi aramızda sağlıklı bir rekabet olsun. Hepimizin ortak amacı şampiyonluk.

"GALATASARAY TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TAKIMI"

"Türkiye'nin en büyük takımı Galatasaray. Her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Derbi de olabilir. Lig sonuncusu da olabilir. Önemli olan kazanmak ve sonunda hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak." 

"NEF STADI ATMOSFERİ"

İnanılmaz bir atmosfer. Birçok büyük kulüpte, güzel stadyumda oynadım. Buradaki en iyi atmosferlerden biri. PSG'de oynarken Şampiyonlar Ligi maçında buraya gelmiştim. O zaman da aynı hisleri yaşamıştım." 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!