comScore

Galatasaray Galatasaray

Ianis Hagi Galatasaray'a transfer mesajı verdi! "Hayır demem"

13 Ocak 2019, Pazar 16:24
Ianis Hagi Galatasaray'a transfer mesajı verdi!

Babası Gheorghe Hagi'nin çalıştırdığı Vitorul Constana takımına transfer olan genç oyuncu Lanis Hagi, "Hiçbir zaman Galatasaray'a hayır demem” dedi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın unutulmaz isimlerinden Gheorghe Hagi'nin 20 yaşındaki oğlu Ianis Hagi, Belek turizm merkezinde basın toplantısı düzenledi. İlk kez basın toplantısı düzenlediğini ifade eden Ianis Hagi, bunu Türkiye'de yapmaktan mutlu olduğunu söyledi. 
 

Ianis Hagi Galatasaray'a transfer olacak mı?


İHA'nın haberine göre kamp döneminden dolayı takım olarak zor bir dönem içinde olduklarını kaydeden Hagi, “Her şeyi iyi yapmaya çalışıyoruz. Kamp döneminde birçok maç oynayacağız. Bu şekilde tempoyu yakalarız diye düşünüyorum. Bizim için önemli olan Ligdeki başarımız. Bizim için play-off'a girip oynayacağımız 5 maç var. Kap döneminde yüzde yüz hazır olarak dönmek istiyoruz. Hedefimiz budur” dedi.

Fiorentina'da fazla oynama şansı bulamadığını ifade eden Ianis Hagi, şu anki takımından mutlu olduğunu söyledi. Kendisinin her aman oyun oynamak isteyen bir oyuncu olduğunu kaydeden Hagi, “2018'i çok iyi geçirdik. istatistiklerde bunu gösteriyor. Kulübe de teşekkür ediyorum. Bana bu konuda büyük bir yatırım yaptılar. Umarım onları her konuda mutlu ederim diye düşünüyorum” Diye konuştu. 
"GALATASARAY'A HAYIR DEMEM"

İlerleyen zamanlarda mutlaka bir adım atması gerektiğini söyleyen Hagi, “O adımı nereye atacağımı bilmiyorum. Türkiye'de doğduğum için Türkiye'de oynamak isterim. Ama ne olacağını zaman gösterir” ifadelerini kullandı. 

‘Hagi' isminin Türkiye'de önemli olduğunu bildiğini belirten Ianis Hagi, “Galatasaray tabii ki çok büyük bir kulüp. Avrupa da başarı gösteren kulüp. Gelecek ne gösterir bilemiyorum. Ama hiçbir zaman Galatasaray'a hayır demem” dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.