comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Galatasaray'ın başına geleceklerin sorumlusu Burak Elmas'tır'

28 Nisan 2022, Perşembe 20:49
Hıncal Uluç: 'Galatasaray'ın başına geleceklerin sorumlusu Burak Elmas'tır'

Hıncal Uluç, Ali Koç ve Burak Elmas'ı eleştirdi. Uluç, "Ali Koç'un İsmail Kartal'a yaptığının yanlış olduğunu vurgularken Burak Elmas hakkında ise "Galatasaray'ı bana yar etmediniz, Galatasaray'ı kimseye yar etmeyeceğim kararı aldı." şeklinde yorumda bulundu. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, gündeme dair konuştu. değerlendirdi. 

"İSMAİL KARTAL'A YAPILAN İNSANLIĞA SIĞMAZ!"
Jorge Jesus'un adını ilk defa Ali Koç konuşunca duydum. Sorun Ali Koç'ta! Onlar düzelmedikçe bu teknik direktörler gelip gidecek. Ali Koç'un durmadan teknik direktör değiştirmesinin sebebi kendisini sağlama almak. Biri gidecek ki kabahat bende demesinler. Yapılan insanlığa sığmaz. Kendinizi İsmail Kartal'ın yerine koyun. Sen en kötü zamanında görevi kabul ettin. Sırf Fenerbahçeli olduğun için. Fenerbahçe'nin son senelerdeki en iyi sonuçlarını arka arkaya alırken, her hafta Ali Koç'tan Avrupa haberi geliyor. Başka teknik direktörlerle konuştu haberleri. Her maça çıkarken haber duyuyor. Ben İsmail Kartal olsam kapıya tekmeyi vurup gitmiştim. Al karşına açık açık konuş. 

"BURAK ELMAS BENİ İBRA ETMEDİNİZ GÖRÜN BAKALIM DİYOR RESMEN"

Burak Elmas, bana yar etmediğiniz Galatasaray'ı kimseye yar etmeyeceğim kararı aldı. Aklı başında hiç kimse bu seçime girmez. Kiminle gireceksin? Telefon etsen 44 kişiyi ikna edemezsin. Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray'ı yönetemeyeceğini Divan'ı yönetmezken kanıtlamıştı. Metin Öztürk'ün adını ise ilk defa duydum. Burak Elmas istiyor ki, beni istifa ibra etmediniz. Görün bakalım diyor. Bundan sonra Galatasaray'ın başına geleceklerin bir numaralı sorumlusu benim için Burak Elmas. Ben öyle birine bırakayım ki, beni aratsın."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!