comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Fatih Terim korkak olmasaydı maç 5 olurdu'

05 Kasım 2021, Cuma 20:21
Hıncal Uluç: 'Fatih Terim korkak olmasaydı maç 5 olurdu'

Hıncal Uluç, Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının ardından Fatih Terim'i eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray - Lokomotiv Moskova UEFA Avrupa Ligi maçını A Spor'da yorumlayan Hıncal Uluç, Teknik Direktör Fatih Terim'i eleştirdi. 

"FATİH TERİM KORKAK OLMASAYDI GALATASARAY 5 ATARDI"
Fatih Terim korkak olmasaydı Galatasaray, Lokomotiv Moskova'ya 5 atardı. Fatih Terim kafa olarak sıradan bir Türk antrenöründen farksız kafaca. Kafa olarak. 1 tane atayım, yenilmeyeyim mantığı. 

"2000 YILINDAKİ YÜREKLİ FATİH TERİM YOK"

"Adamlar bir an önce gol atsın. Fatih Terim atağa göre değişiklik yapsın dedim. Galatasaray'a galibiyet golünü atacak vakit kalsın dedim. Bütün hamleleri geç yaptı. 15 dakikada 4 gol kaçırdı Galatasaray. Sahaya öyle çıksaydı, 90 dakikayı öyle oynasaydı o maç kal olurdu?" 2000 yılındaki yürekli Fatih Terim yok. O Fatih Terim tarih olmuş. Yenilmeyeyim diyor. Yenilmedikçe bahanesi hazır. 

"YABANCI KURALI DOĞRU"

TFF'nin yabancı kuralı fevkalede doğrudur. TFF'nin önüne bu konunun konulması ayıptır, utançtır! TFF bu oyuna gelmemeli. 7+4 kuralı derhal işleme girmeli. Nihat Özdemir derhal Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşüp Kulüpler Yasası'nın bir an önce çıkmasını sağlamalı. Bu yasa çıkmadıkça sorumsuz başkanlar bildikleri gibi kulübü batıracaklar.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!