comScore

Galatasaray Galatasaray

Henry Onyekuru, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

12 Mart 2020, Perşembe 20:52
Henry Onyekuru, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

Galatasaray'da sakatlanan Henry Onyekuru'nun Beşiktaş derbisine yetiştirilmesi için seferberlik ilan edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da Beşiktaş derbisi öncesinde Henry Onyekuru endişesi yaşanıyor. Türk Telekom Stadyumu'nda seyircisiz oynanacak maça 3 gün kala Henry Onyekuru'nun sakatlığı can sıktı. Galatasaray sağlık heyeti Henry Onyekuru'yu derbiye yetiştirmek için harekete geçti.
 

Henry Onyekuru Beşiktaş derbisine yetişecek mi?


Galatasaray'da Beşiktaş derbisi öncesinde dün gerçekleştirilen antrenmanda sakatlanan Henry Onyekuru için seferberlik ilan edildi.

Son haftalarda başarılı performansı ile Galatasaray'ın en önemli hücum silahı olan Onyekuru'nun, Beşiktaş derbisine yetiştirilmesi için yoğun çaba harcanmaya başladı.
Bugünkü antrenmana da katılamayan Onyekuru'nun Cumartesi gününe dek takımla çalışmalara çıkması ve Beşiktaş maçında ise sahada olması bekleniyor.

NELER OLMUŞTU?

Galatasaray'ın Beşiktaş maçıyla ilgili yaptığı hazırlıklar bu sabah devam ederken Henry Onyekuru ayağında ağrı hissedince idmanı yarıda bıraktı. Kulüp doktoru Yener İnce ile bir süre konuştuktan sonra teknik ekiple de görüşen Onyekuru'nun tedbir amaçlı antrenmana devam etmemesine karar verildi.

Öte yandan Galatasaray kulübünde Beşiktaş derbisi için satılan biletlerin bedeli taraftarlara iade edilecek. Karşılaşmanın seyircisiz olması nedeniyle Galatasaray kulübü 7 milyon TL zarar edecek

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)