comScore

Galatasaray Galatasaray

Hatayspor'dan Selçuk İnan'a transfer teklifi! Başkan açıkladı

14 Temmuz 2020, Salı 22:13
Hatayspor'dan Selçuk İnan'a transfer teklifi! Başkan açıkladı

Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan, Selçuk İnan ile transfer görüşmesi yaptıklarını açıkladı.

FutbolArena - Süper Lig'e yükselen Hatayspor, büyük coşkunun ardından transfer çalışmalarına başladı. TRT Spor'da canlı yayına katılan Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan, Galatasaray kaptanı Selçuk İnan ile transfer görüşmesi gerçekleştirdiklerini duyurdu.
 

Selçuk İnan, Hatayspor'a transfer olacak mı?


Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan transfer açıklamasında, "Selçuk İnan ile görüştük ama sanırım gelecek yıl da Galatasaray'da devam edecek. Şu an için net bir durum yok. Selçuk İnan memleketimizin çocuğu, takımımızda görmek istiyoruz. En son aldığım bilgiye göre Galatasaray'da forma giymeye devam edecek. Görüştük, istedik, 'Bize gelmek ister misin?' diye sorduk ama başarılarının devamını diliyorum." dedi.

MEHMET ALTIPARMAK: "SONER'İN GOLÜ ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ"
Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise "Her şampiyonluğun bir öyküsü vardır ve o şampiyonluk öyküsünün içinde de bir maç vardır, bir gol vardır. Bizim için de bu Keçiörengücü maçı ve Soner'in attığı goldür. Oyuncularım o maçı o hak etmişti. Şampiyonluk sinyali vardır. Belki Soner olmasa, başkası olurdu ama Soner'in golü şampiyonluk golüdür."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!