comScore

Galatasaray Galatasaray

Hat trick yapan Kerem Aktürkoğlu: "Çok duygulandım"

17 Nisan 2021, Cumartesi 21:20
Hat trick yapan Kerem Aktürkoğlu:

Kerem Aktürkoğlu, hat trick yaptığı Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Genç futbolcu bu sezon hat trick yapan ilk Türk futbolcu oldu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Göztepe deplasmanında 3-1 kazandığı maçta hat trick yapan Kerem Aktürkoğlu 4 yıl sonra sarı kırmızılı takımda Yasin Öztekin'in ardından hat trick yapan ilk yerli oyuncu oldu. 

Kerem Aktürkoğlu ligde bu sezon hat trick yapan ilk yerli futbolcu olurken, genç futbolcu maçın ardından duygularını paylaştı. 
"HEPİMİZ İNANDIK"

Duygu dolu bir maç oldu. Geriye düştük. İyi reaksiyon gösterdik. Bireysel performans her zaman futbolcuyu motive eder ama bizim kazanmamız gerekiyordu. 3 haftadır galibiyet alamıyorduk. İyi futbolla kazanmamız çok daha güzel oldu. 3 gol attım. Güzel geçti benim açımdan. Her maçı kazanarak devam edersek Galatasaray buralardan çok geri döndü. Hepimiz inandık. 

Kariyer hedefleri arasında Avrupa da olduğunu söyleyen Kerem Aktürkoğlu, "Hedeflerim arasında Avrupa var. Ancak öncesinde uzun yıllar Galatasaray'da forma giymek, şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Ondan sonra neden olmasın." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"