comScore

Galatasaray Galatasaray

Hasan Şaş ve Ümit Davala yeniden Galatasaray'da

04 Ocak 2018, Perşembe 17:27
Hasan Şaş ve Ümit Davala yeniden Galatasaray'da

Galatasaray'da Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın teknik direktör Fatih Terim'in yardımcıları olduğu açıklandı. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yardımcıları belli olmaya başladı. Taffarel'in yeniden göreve gelmesinin ardından bir süredir ismi konuşulan Hasan Şaş da kendisine ait instagram hesabından Fatih Terim ile fotoğrafını paylaşarak bir anlamda yeniden yuvaya döndüğünü belgelemiş oldu. 


Hasan Şaş Galatasaray'da mı?


Galatasaray'ın bundan önceki Fatih Terim döneminde Terim'in yardımcısı olarak çalışan Hasan Şaş yeniden yuvaya döndü. Bir süredir ismi gündemde olan Hasan Şaş kendisine ait instagram hesabından Fatih Terim ile olan fotoğrafını paylaşarak bir nevi yeniden yuvaya döndüğünü belgelemiş oldu. Amerika tatilinden dönerek soluğu Florya'da alan Fatih Terim de böylelikle yardımcılarıyla birlikte idari kadroyu yavaş yavaş belirliyor. 

MESAİYE BAŞLAYACAK
Galatasaray'da Levent Şahin ve Taffarel'den sonra Hasan Şaş'ta Teknik Direktör Fatih Terim'in ekibine katıldı. Hasan Şaş, Florya'da ve Antalya kampında mesaiye başlayacak


Galatasaray'da Ümit Davala geri döndü mü?


Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada Hasan Şaş ve Taffarel ile birlikte Ümit Davala ile  antrenörlük görevi için görüşmelere başlandığı duyuruldu. 

AÇIKLAMA!

Şirketimiz Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörlüğü görevi için Hasan Gökhan Şaş ve Ümit Davala ile, Futbol A Takımı Kaleci Antrenörlüğü görevi için Claudio Taffarel ile görüşmelere başlanmıştır. 


Hasan Şaş kimdir?


Hasan Gökhan Şaş, 1 Ağustos 1976'da Karataş, Adana'da doğdu. 1996 Yılında Ankara 50. Yıl Lisesinden mezun oldu. 1.77 cm ve 75 kilo olan futbolcu, spor hayatına amatör olarak Akdeniz Karataşspor Kulübünde başladıktan sonra Adana Demirspor ve Ankaragücü'nde oynadı. 1998 yılında Galatasaray'a transfer oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)